Modnemamy

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pszów
Główny blog 1modnedziecko.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-03-01
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Modnemamy

Najciekawsze wpisy Modnemamy

Głównym bohaterem jest młoda, zarozumiała i samolubna wyścigówka, Zygzak McQueen. Osią fabuły jest wyścig o Złoty Tłok; zwycięzca trofeum może liczyć na sponsoring koncernu Dinoco, którego obecną twarzą jest odchodzący na emeryturę Król. Głównymi rywalami Króla są Zygzak oraz Marek Marucha. Zygzak jedzie bardzo brawurowo, nie chcąc (...)

Zobacz pełny wpis »
Kanał MiniMini charakteryzuje się emisją specyficznych bajek dla najmłodszych. Bajki są pozbawione przemocy i drastycznych scen, a także animacje są stonowane i nie straszą dzieci nagłym rozbłyskiem, ruchem, itp. takich łagodnych bajeczek należy serial pt. Pingu. To szwajcarska produkcja złożona ze 156 odcinków, opowiada o przygodach pingwinka Pingu. Każdy odcinek ma (...)

Zobacz pełny wpis »
Moda dla maluchów wciąż się zmienia. Na rynek wchodzą różne nowe tkaniny i wzory. Oczywiście to dobrze, bo korzystają na tym klienci. Ubranka dla dzieci to nie tylko kaftaniki, śpioszki i pajacyki, ale też ubranka dla starszych dzieciaków na przykład w wieku przedszkolnym. Tu jest moim zdaniem bardzo duże pole do popisu dla producentów takich ubrań. D (...)

Zobacz pełny wpis »
Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder, 1999-2006) – angielski serial animowany. Jego światowa premiera miała miejsce 12 kwietnia 1999. Najnowsza seria przygód Boba nosi tytuł "Project Build It". Serial rozgrywa się na placu budowy, w świecie, w którym ludzie i maszyny szanują się wzajemnie, współpracują i rozwiązują rozmaite problemy. (...)

Zobacz pełny wpis »
Kapitan Hawk, czy tez szerzej znany jako Kapitan Tsubasa to jedna z pierwszych bajek anime, jaką mogliśmy oglądać na naszych ekranach. Była to wersja japońska z włoskim dubbingiem lub (rzadziej) w oryginalnej wersji japońskiej. Serial ma 128 odcinków, opowiada o losach młodego piłkarza Tsubasa Ozory. Akcja toczy się zwykle na boiskach, podczas przygotowań lub samych mecz& (...)

Zobacz pełny wpis »
Anime to określenie japońskiej sztuki animacji. W Polsce termin ten jest stosowany zamiennie z mangą ku oburzeniu znawców tematyki. Dla wielu trzydziesto- i dwudziestoparolatków anime wiąże się z dwiema stacjami telewizyjnymi - Polonia 1 oraz Polsat. Od dziś zaczynamy podróż w dzieciństwo popeerelowskie. Kapitan Hawk - zajawka   Yattama (...)

Zobacz pełny wpis »
Teoretycznie maj powinien być ciepłym miesiącem. Były już słoneczne dni, jednak teraz szczególnie rano temperatura nie przekracza trzynastu stopni, a nawet dziesięciu, wobec czego młody musi ubierać kurtkę. Nie bardzo lubi ten włochaty kołnierz, ale dzięki niemu gardło ma jeszcze w porządku. Na wietrze bardzo szybko łapie różnego rodzaju zaziębienia. Kurtka dla mał (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszy odcinek Yattaman (...)

Zobacz pełny wpis »
Nos Sfinksa (...)

Zobacz pełny wpis »
Mali chłopcy, podobnie jak i duzi, lubią chodzić w spodniach. Gdy tylko robi się cieplej, nawet jeszcze pod koniec kwietnia, długie i nudne spodnie zostają zamienione na efekciarskie spodnie do kolan lub do połowy łydek. Szczególnie te ostatnie są modne od kilku sezonów. Dominują gładkie materiały, w kolorach raczej stonowanych, jak granat, czerń, oliwka, khaki. Sp (...)

Zobacz pełny wpis »