Modnamodnisia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog pannamodnisia.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-11-17
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Modnamodnisia

Zbliżająca się zimowa pora roku powoduje, że wśród zakupów, nie licząc oczywiście świątecznych prezentów dla bliskich, przeważają ciepłe ubrania. Od pewnego czasu można zauważyć powracającą w tym zakresie modę lat osiemdziesiątych.   Przede wszystkim, jeśli chodzi o odzież zimową, na ubraniach sprzed kilkudziesięciu lat wzorowane są współ (...)

Zobacz pełny wpis »
Z wielu różnych przyczyn, m.in. historycznych, kobiety w pewnym momencie porzuciły, choć nie całkowicie i nie na zawsze, noszenie spódnic i sukienek na rzecz pewnej części garderoby zapożyczonej od mężczyzn.   Spodnie damskie, bo o nich jest tu mowa, są przede wszystkim wygodne i zapewniają swobodne ruchy, dlatego kobiety tak chętnie je noszą. Warto je (...)

Zobacz pełny wpis »
Na wielu stronach internetowych oraz blogach święci triumfy technika zwana DIY, z języka angielskiego oznaczająca zrobienie czegoś własnoręcznie. Szczególnie popularna i pomocna jest w przerabianiu ubrań.   Niemal każdej kobiecie marzą się tanie ciuchy, które pozwolą na modny oraz szykowny wygląd. Ponieważ jednak często fundusze na to nie pozwalają, zn (...)

Zobacz pełny wpis »