Modnalazienka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kalety
Główny blog lazienkabohateradomu.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-09-16
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Modnalazienka

Każda łazienka musi mieć lustro. Jest ono po prostu obowiązkowe. Można w nim się przeglądać, wykonywać przy nim makijaż, czy po prostu się golić. Remont łazienki to szansa na to by zafundować sobie piękne lustro.   Lustro łazienkowe z oświetleniem Świetnym pomysłem na łazienkowe lustro jest wyposażenie go w oświetlenie. Mogą to być tradycyjne kinkiety albo nowoczesne LEDy (...)

Zobacz pełny wpis »
Remont łazienki kojarzy się z czymś kosztownym i kłopotliwym. Ale nie musi taki być! Można przeprowadzić go szybko, sprawnie i wydać tylko kilkaset złotych. Jak to zrobić?   Dobra farba Wymiana płytek to spory wydatek. Kucie starych, przyklejanie nowych, fugowanie - to wszystko pochłania czas i pieniądze. Stare płytki można po prostu pomalować. Wystarczy wybrać farbę prze (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy remont w domu powinien przynieść miarodajne korzyści. Po to się je przeprowadza, by w domu żyło się przyjemniej i bardziej komfortowo. Remont łazienki nie jest pod tym względem inny. Jaka powinna być wyremontowana łazienka?   Funkcjonalna Wiele remontów ma na celu podniesienie funkcjonalności pomieszczenia. Polega ona na dostosowaniu go do potrzeb mieszkańc&o (...)

Zobacz pełny wpis »
  Choć właściciele dużych domów często mogą korzystać z 2 lub 3 łazienek, większość polskich rodzin ma do dyspozycji tylko jedną. Dlatego bardzo istotne jest, by zarówno jest wystrój, jak i rozmieszczenie oraz funkcjonalność urządzeń łazienkowych odpowiadały potrzebom każdego z mieszkańców, niezależnie od wieku czy indywidualnych uwarunkowań.Podw (...)

Zobacz pełny wpis »
Planowanie każdego pomieszczenia trzeba zaczynać od przygotowania planu koncepcyjnego. Jednocześnie planowanie oraz prace w łazienkach zaczyna się od rozmieszczenia światła. Wynika to z faktu, że światło wpływa zarówno na widoczność w pomieszczeniu jak też na postrzeganie kolorów poszczególnych elementów. Plan na łazienkęW ramach planu koncepcyjnego (...)

Zobacz pełny wpis »
Wanna to podstawa w dobrze urządzonej łazience. Niektórzy wybierają, by w swojej łazience wanny nie umieszczać, jednak zdecydowanie odbiera jej to uroku i funkcjonalności. W powszechnej opinii takie rozwiązania dobre są do przestrzenie bardzo małych, w których brakuje miejsca na wszystko i konieczność zmusza do wyboru.Wanny tradycyjne – emaliowane, akrylowe i (...)

Zobacz pełny wpis »
Mało kto ma na co dzień szansę, by uciec od wszystkich problemów na kilka dni, poświęcając je wyłącznie relaksowi i odnowie biologicznej w ośrodku SPA. Nie znaczy to jednak, że nawet najbardziej zapracowane osoby nie mogą sobie pozwolić na spędzenie godziny w odprężającej atmosferze własnej łazienki, przystosowanej, by kojąco oddziaływać na ducha i ciało.Zmiana światła - z (...)

Zobacz pełny wpis »
Półokrągłe kabiny prysznicowe to jedna z wielu możliwości wyboru kształtu kabin, nawiązująca stylistyką do dawnych kabin, montowanych w domach. To opcja dla osób, które cenią sobie tradycyjne wystroje wnętrz, w tym łazienki i zależy im by znaleźć rozwiązania łączące ponadczasową ornamentykę z wygodą na co dzień. Półokrągłe kabiny - połączenie tradycji (...)

Zobacz pełny wpis »
Od wielu już lat kabiny prysznice cieszą się coraz większą popularnością. Jednak trendy wciąż się zmieniają. Dziś śmiało można powiedzieć, że coraz więcej osób decyduje się na odpływ liniowy. Dlaczego odpływ liniowy? W starszym budownictwie bardzo często montowany był tzw. odpływ punktowy. Jest on oczywiście bardzo funkcjonalny, jednak od pewnego czasu dużo większą popul (...)

Zobacz pełny wpis »
W wielu łazienkach popularnością cieszą się kabiny prysznicowe. Jednak wiele osób nadal decyduje się na wannę. Przede wszystkim dlatego, że kąpiel w wannie jest także formą relaksu. Na rynku dostępne są różne modele wanien. Do najpopularniejszych zaliczyć można wanny wolnostojące i wanny w zabudowie. Wanna wolnostojąca To co z pewnością można powiedzieć o tym model (...)

Zobacz pełny wpis »