Mocnegastro

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog ekstrakuchnia.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-07-17
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Mocnegastro

Wykwintne wino jest niezbędne do wykwintnego wina: to od niego zależy ujawnienie potencjału napoju. Odpowiednio dobrany kształt kieliszka pozwala oddać wyjątkowy charakter wina. Opisaliśmy siedem podstawowych rodzajów kieliszków, które pozwolą Ci cieszyć się pełnią smaku Twoich ulubionych win. Charakterystyka kieliszków do wina Wysokiej jakoś (...)

Zobacz pełny wpis »
W czym podać czerwone wino? W czym należałoby podawać wino różowe? W jakich kieliszkach podaje się soki, wódkę? Czy to możliwe, że w dzisiejszych czasach tak mocno zwraca się uwagę na tego typu rzeczy? Oczywiście, że tak. W żadnym szanującym się lokalu nikt nie spotka źle uszykowanych kieliszków, czy też szklanek. W czym podaje się szampana? Szampan to jeden (...)

Zobacz pełny wpis »
Dopasowany do indywidualnych potrzeb robot kuchenny to wysokiej jakości urządzenie niezbędne do przygotowania posiłków. Coraz częściej roboty kuchenne zastępują ręczne wykonywanie wielu czynności podczas przygotowania posiłków. Szybkie gotowanie i krojenie warzyw Różnego rodzaju nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne stają się nieodłącznym elementem w wypo (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy, kto gotuje w swojej kuchni najczęściej zdaje sobie sprawę z tego jak wiele pracy i wysiłku wymaga tego typu praca. Dużym ułatwieniem mogą być zatem miksery oraz inne urządzenia, dzięki którym krojenie czy rozdrabnianie poszczególnych produktów spożywczych jest znacznie bardziej szybkie i komfortowe. Wzrost popularności tradycyjnych narzędzi w kuchni Ty (...)

Zobacz pełny wpis »
Stoły chłodnicze to niezbędne urządzenia w każdym lokalu gastronomicznym. Służą przede wszystkim do przechowywania żywności w odpowiednich warunkach. Jakie mają zalety? Czym cechuje się stół chłodniczy? Na jaki model postawić? Stół chłodniczy gastronomiczny Dzięki stołom tego typu można także krótkotrwale i wygodnie przechowywać oraz eksponować produkty w tem (...)

Zobacz pełny wpis »
Przygotowanie smacznych i świeżych posiłków nie byłoby możliwe, gdyby nie możliwość przechowywania jedzenia w niskiej temperaturze. Szachy chłodnicze gastronomiczne należą do ważnej części gastronomii, bez niej nie można by przechowywać tylu świeżych produktów. Warzywa, mięso, ale także nabiał to tylko niektóre produkty, które muszą się znaleźć w szafie (...)

Zobacz pełny wpis »