Mmdd95

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Grudziądz
Główny blog rose-scorpius.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-11-29
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mmdd95

  I w końcu nadszedł piątek! Nie mogłam się już doczekać tego dnia, a to wszystko za sprawą imprezy, która miała się dziś odbyć. Pierwszy raz wybierałam się na tego typu zabawę. Podobno jest dużo alkoholu, wszyscy są zalani w trupa i Eric z szóstej klasy jest DJ. Jest najlepszy w te klocki w całej szkole. Wstęp kosztował 10 galeonów i wpuszczali tyl (...)

Zobacz pełny wpis »
 Był letni ciepły wieczór, dwóch piętnastoletnich chłopców siedziało na ławce w mugolskim parku. Popijali tanie wino, żartowali sobie z Gryfonów i palili mugolskie papierosy. Obiektem ich żartów stał się również Albus Potter, szesnastoletni Ślizgon, który podstępem dostał się do tego domu. Tak przynajmniej uważali ci dwaj chł (...)

Zobacz pełny wpis »
 Gdybym mógł cofnąć czas nigdy nie dopuścił bym do tego pocałunku. Co mnie podkusiło? Mogę stracić reputacje, tyle lat na nią pracowałem, wyśmiewając uczniów jej pokroju. Mam nadzieje, że była na tyle pijana by nie pamiętać o tym co zrobiłem. Jestem idiotą, upadłem na głowę, nigdy więcej nie pije z wrogami. Ona jest moim wrogiem, nie mogę się z nią bratać. Dob (...)

Zobacz pełny wpis »
 -To ty – powiedział Ślizgon a ja z wrażenia otworzyłam szeroko buzię, musiałam wyglądać komicznie i nagle dotarł do mnie sens tych słów. -I twierdzisz że to koszmary ?! – krzyknęłam na niego zwracając tym uwagę wszystkich uczniów znajdujących się w pobliżu  -To nie tak, Zabiniemu tak tylko gadałem bo mi głupio przed nim było. Dręczy m (...)

Zobacz pełny wpis »
  1 września… Nareszcie wracamy do szkoły, już nie mogłem doczekać się tego dnia. W końcu będę mógł się poświęcić mojemu ulubionemu zajęciu uprzykrzania innym życia. Stałem właśnie na peronie kiedy z oddali mignęły mi rude włosy Rose Weasley . Patrzyłem w jej kierunku z nadzieją, że podjedzie trochę bliżej, abym mógł się lepiej przyjrzeć jej żałosn (...)

Zobacz pełny wpis »
 No i się doigrał. Co on sobie w ogóle myśli? Na głowę chyba upadł. -Dosyć tego Malfoy!- wydarłam się na niego i wszystkie głowy w Wielkiej Sali zwróciły się w naszą stronę. Przyglądali się to mi to Malfoyowi na przemian. Malfoy trzymał w ręce kwiaty i właśnie oświadczył, że chciał wręczyć je właśnie mi. Jakby tego było mało przyglądała się tej scenie praw (...)

Zobacz pełny wpis »
 Rose i Scorpius stali w gabinecie dyrektorki ze spuszczonymi ze wstydu głowami. Malfoy żałował, że nie założył z powrotem koszuli kiedy Gryfonka mu ją zdjęła. -Wysłałam już sowy do waszych rodziców- oświadczyła dyrektorka -Mama mnie zabije – powiedziała przerażona dziewczyna -Ale to jeszcze nie koniec konsekwencji, codziennie przy posiłkach panna W (...)

Zobacz pełny wpis »
 Wstałem rano jak zwykle nie wyspany, ubrałem się, umyłem zęby i zacząłem układać sobie włosy, kiedy miałem je już w artystycznym nieładzie zacząłem zbierać książki z podłogi do torby, miałem już cały komplet i wyszedłem z mojego prywatnego dormitorium. Poszedłem pod dormitorium Jacka i zapukałem do drzwi, później jeszcze, raz i następny, po 5 minutach dobijania się (...)

Zobacz pełny wpis »
 -Cholera Jack, ale będzie wiocha. Co ja mam zrobić przecież ona mnie wyśmieje- szepnąłem do kumpla kiedy Rose skończyła jeść i sobie poszła -Dlaczego? -Bo boje się ciemności – Zabini zaczął tak się śmiać, że prawie spadł z krzesła -Stary serio? -A wyglądam jakbym jaja sobie robił- warknąłem wściekły na kolegę- zapadnę się pod ziemie i poczekam aż Mcgo (...)

Zobacz pełny wpis »
 Siedziałem przy śniadaniu w towarzystwie Pottera, jego chłoptasia z Gryfindoru, Wesley i Jacka, Weasley cały czas milczała, nie odezwała się do nikogo ani słowem, a ja wspominałem swój sen. Był taki realistyczny, znowu się całowaliśmy, rozbierała mnie, ja rozbierałem ją, widziałem ją nagą we śnie, rano nawet zimny prysznic mi nie pomógł, ciągle miałem ten uro (...)

Zobacz pełny wpis »