Mkcafe

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Mariusz Kowal
Lokalizacja Górowo Iławeckie
Główny blog mkcafe.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-12-06
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mkcafe

Siedzę sobie jak co wieczór przed ekranem mego komputera, w głosniczkach leca rytmy z radia. Nawet nie jest zle dawno nie było tak milusio. Zapalę jeszcze lampkę w której jest nafta o pięknym zapaszku kwiatów i będzie jeszcze cudowniej choć do pełni szczęscia ciagle czegos brakuje. Tym czego mi brakuje jest moja ukochana która los oddalił odemnie setki kilometrów. J (...)

Zobacz pełny wpis »
Hmmm...... Ostatnio moje życie jest ciagiem nieskończonych niepowodzeń by tak powiedział. Może nie tyle niepowodzeń ale nie udaje mi się to czego tak bardzo chcę. Wiele spraw wyssało moje nerwy i wypłukało mój umysł. Na szczęscie w tym wszystkim pomaga mi przetrzymać moja cudowna iskierka moja kochana Kasia, która niestety czuję ostatnio bardzo skrzywdziłem. Skrzy (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczorajsza notka była przepełniona nutka smuteczku. Smuteczek wział się z wielkiej tęsknotki za moim ukochanym skarbeńkiem. Nio ale smuteczek minał bo tak naprawdę nie zmienię nic nim, nie przyspieszę ani naszego spotkania, ani nic innego. Pozatym dzionek zaczał się nawet ciekawie choć sam nie wiem czy będa w nim jakies większe atrakcje ale nie narzekam na nudę bo z (...)

Zobacz pełny wpis »
Nadeszla noc, czekam aż przyjdzie do mnie aniol. Cudowny aniol, który otuli mnie swoim cudownym cieplem i sprawi, że zajasnieje moja dusza najpiękniejszymi barwami pod slońcem. Czuję jak nadchodzi, czuję jego oddech, jego zapach i smak. Oplata mnie jego milosc, czuję się tak wspaniale, czuję się w jego ramionach tak bezpiecznie jak dzieco beztroskie, które dostaje matcz (...)

Zobacz pełny wpis »
Poniżej zamieszczam wiersz który stworzyem dzisiejszego poranka okolo godziny 6:)  :   Iskierka nadziei zabłysła nad swiatem Rozbudziła skryte pragnienia Rozweseliła dusze pokryte cieniem Mała iskierka o wielkiej mocy Dała radosć kolejnej sekundzie dała nadzieję na lepsze jutro Wesoła iskierka wspaniałej urody Rozpaliła twoje życie na nowo Dała (...)

Zobacz pełny wpis »
Nio i zakręt powolutku odchodzi w zapomnienieJ No oczywiscie w tym szybkim wyjsciu mi z tego wszystkiego pomogla moja ukochana Kasia.  Co ja bym bez niej robil. Ech....... Wyciagnelem troszkę wniosków z tego wszystkiego. Poprostu nie można z wszystkich slów wyciagać znaczenia do zupelnego końca. To, że ktos mówi, że bedzie z toba do końca swych dni nie oznacza, że (...)

Zobacz pełny wpis »
"Ja składam się z częsci niespójnych przeczacych sobie nawzajem jedna mówi chcę stad wyjsć druga mówi ja zostaje wiem że to jest męczace nie tylko dla mnie lecz dla tych którzy ze mna przebywaja mówia nie mogę zniesć tych twoich humorów i zmian pewnie racje maja......" - FISZ "Polepiony" Własnie chyba to w zupełnosci mówi w jakim jestem stanie. Tzn. jestem (...)

Zobacz pełny wpis »
Wlasnie mam uczucie, że moje życie wpadlo w jakis ogromniasty zakręt z którego nie ma wyjscia. Sam nie wiem skad to się wzięlo ale mam nadzieję, że dojdę do tego co sparaawilo to uczucie i wkońcu zakręt się skończy. Kiedys pisalem, że najważniejsze aby wybierać tylko takie marzenia które realnie maja szanse się spelnić . Dalej podtrzymuje te zdanko i czuje, że j (...)

Zobacz pełny wpis »
Andrzejkowy wieczór i noc.............. Dla mnie jest to zwykły wieczór jak wieczór. Ale cóz nie każdy ma możliwosć spędzić ten wieczór wróżb w jakims konkretnym miejscu:) Napewno ja i bym spędził ten wieczór wyjatkowo ale cóż wzywaja obowiazki i nici z planów, ale nie narzekam odbiję sobie za rok. W końcu mam jeszcze radio gdzie leci cos możliwego i wspaniał (...)

Zobacz pełny wpis »
Skarbie mój najsłodszy już za kilka dni znów bedziemy razem. I znów będzie nam tak jak w tych wierszach poniżej. Kocham Ciebie moja przesliczna perełko !!!!!! ***** Kiedy Ty przy mnie jestesogarnia mnie spokój i...cisza...Czy słyszysz tę muzykę?Jak cichutko gra...Tylko serca głosno wybijajawspólny rytm...I nie ma już nicnic nie jest ważne...tylko myI tylk (...)

Zobacz pełny wpis »