Misza

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Michał Krzemiński
Główny blog misza.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Misza

Siedzę sobie właśnie w pracy, i czytam list który pozostawiła mi Kasia (HorszeDorsze) w moim notesie. Ze względu na treść tego listu nie zostanie on tu zamieszczony (sorry). Kasia siedzi sobie w domku a ja z nią gadam. Kasia Ma potwornego doła, ponieważ musi zaliczyć jeszcze Chemie i Geografie. Trzymam za Kasie kciuki aby zaliczyła bo w innym przypadku dostanie szlaban od rodzicó (...)

Zobacz pełny wpis »
Lechu mój bracie dziś są twoje imieniny, a więc wszystkiego najlepszego.Pewnie myślałeś że o tobie zapomniałem, ale nic z tego.Dodałem bramkę do wysyłania SMS'ów, mam nadzieje że się wam spodoba. Czekam na wasze opinie.Po za tym chyba pogada się zmienia, bo strasznie boli mnie piszczel, mam nadzieje że na lepsze.Jakaś chora muza płynie z TV. (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszy wpis - Witajcie na moim Blogu mam nadzieje, że się wam spodoba i będzie cie częściej tu zaglądać. Pozdrawienia dla: HorszeDorszeZielonegoChomikaLiteratkiTomechaRiffiegoSzulca (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj złapałem doła.Czasm tak się zdarza, i nic na to nie poradzę. Koniec narzekaniaMecz Korea Polska 2:0 - tragedia!!! Jak oni grali (co prawda nie znam się na piłce nożnej, ale nie było ich tam gdzie być powinny, ruszali się jak muchy w smole) (...)

Zobacz pełny wpis »
Wstaje słoneczny dzień, mam nadzieje, że brzydka pogoda odeszła już, i prędko nie wróci, chyba nienadarmo boli mie piszczel, zawsze wiem kiedy pogoda ma się zmienić.Pozdrawim wszystkichBuziaczki dla HorszeDorsze :* :$ (...)

Zobacz pełny wpis »
Pozdrowienia moich braci i sióstr: Anrdzeja, Aśki, Boleka, Leszeka, Marcina, Magdy.K., Magdy.W., Marty, Olgi, Piotreka, Rafała. Imiona umieściłem alfabetycznie, aby nikt nie czuł się urażony. (...)

Zobacz pełny wpis »