Mistrzyni_swiata

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Joanna Dychton
Główny blog mistrzyni-swiata.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-12-06
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Mistrzyni_swiata

Najciekawsze wpisy Mistrzyni_swiata

Hejoo jestem FOXY. Zapraszam wszytskich na mojego bloga, oczywiście prosze o jak najwięcej komentarzy i wpisów do księgi gości :] . Ten jest w trakcietworzenia więc nie przejmujcie się że NARAZIE nic nie ma - odwiedzajcie go często a zobaczycie będzie to wypasiony bloczek :]:] (...)

Zobacz pełny wpis »
Życze wszytskiego najlepszego , wesołych świąt, szczęśliwego nowego roku, uporu w noworocznych postanowieniach i wszytskiego o czym marzycie (no i oczywiscie smacznego jajka :P) życzy FOXY internautom, no i przyjaciołom moim kochanym :] (...)

Zobacz pełny wpis »
No dobra początki sa najtrudniejsze ale narzie jest supcio. Chce na forum podziekowac bojlerowi za spoxik pseudo i  wogole pozdrooffka dla niego :] (...)

Zobacz pełny wpis »
Komentujcie, wpisujecie sie do księgi gości itd...  Pozdroooffka dla przyjaciół : Klaudii Sz. Edyty O. Tomka Rz. Asi J. no i durnowatej kozy : P (...)

Zobacz pełny wpis »
U dołu strony jest link do pewnej zarabczastej stronki :] "Czy to nie przypadkiem twój dysk". Żebyście się tylko nie zdziwili......... heheheheh (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaraz dostane chyba pierdolca!! Nie moge sie połapać w tym całym blogowaniu, nie moge sobie nawet ładnego szblonu znaleźć :(((( (...)

Zobacz pełny wpis »
hejo jestem asia!  lubie jezdcic konno  i kocham zwierzeta (...)

Zobacz pełny wpis »