Główny blog final-atletico-real-2014.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-12-10
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mistrz2014

Już w sobotę odbędzie się 22. finał Ligi Mistrzów. Tym razem puchar zostanie podarowny na  stadionie Benfiki Estadio da Luz w Lizbonie. Emocje sięgną zenitu a faworytem portugalskiej publiczności prawdopodobnie będzie Real, w którym gra ulubieniec Portugalczyków Cristiano Ronaldo. Rywalem Los Blancos będzie Atletico Madryt, które w tym sezonie po (...)

Zobacz pełny wpis »
Za szczytu na samo dno u piłkarzy Atletico i odwrotnie w Realu. Galacticos wygrali poraz dziesiąty Puchar Mistrzów. Wszystko zaczęło się idealnie dla Atletico bo ich obrońca Diego Godin w 34 minucie został pierwszym Urugwajczykiem, który strzelił gola w finale Ligi Mistrzów. Uprzedził on między innymi Diego Forlana, Luisa Suareza czy Edisona Cavaniego, ale w (...)

34 minuta Diego Godin, 93 minuta Sergio Ramos Tak wygląda lista strzelców po drugiej połowie spotkania Real - Atletico Można sobie zadać pytanie, "Kto patrzał na puchar?". Napewno żaden ze strzelców goli, ale co do Casillasa, Bale'a i Benzemy można mieć wątpliwości. Minęło 90 minut pierwszego oficjalnego meczu między Realem a Atletico poza Madryte (...)

Po pierwszej połowie Real przegrywa z Atletico 0-1. W pierwszym składzie wybiegli walczący z kontuzjami Cristiano Ronaldo i Diego Costa, ale ten drugi zszedł zaraz po rozpoczęciu meczu. Żel z łożyska klaczy pozwolił Hiszpanowi pochodzącemu z Brazylii na ledwie kilka minut gry. Wielcy nieobecni to także Arda Turan (kontuzja) i Xabi Alonso (zawieszenie). Gola dla Atletico po wrzut (...)

Po emocjonującym finale Ligi Mistrzów, w którym Real pokonał Atletico 4-1 wszystko się uspokaja. Jedni zapominają o finale, inni płaczą. Jedni fani Realu jeszcze się cieszą, do innych dopiero dotarło co się stało. Wszyscy czekaja na lipiec kiedy zaczną cię eliminacje i wrzesień z fazą grupową, ale to nie wszystko bo za trzy tygodnie Mundial w Brazylii.