Misska1994

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Płock
Główny blog nofaqtorak.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-11-16
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Misska1994

To już jutro .. wielki dzień na który czekałam cały tydzień  Nie mogę nigdzie znaleźć sobie miejsca a na samą myśl ściska mnie w środku..chciałabym aby już było po wszystkim i liczę ,że profesor jak zawsze profesjonalnie do tego podejdzie..boje się tego co usłyszę ale wiem że niestety spotkanie z rzeczywistością jest nieuniknione a żeby żyć mu (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień za dniem leci nieubłaganie ale dla mnie zwolnienie to nie powód do radości dla mnie L4 to kara a nie nagroda .. ponieważ praca działa na mnie jak lekarstwo i nie mam czasu myśleć ani o raku ani o problemach.. kara zwłaszcza ,że po operacji człowiek jest jak kaleka i odlicza dzień za dniem kiedy wróci do normalności  To czekanie dzień po dniu (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiejszy dzień niedość że to początek tygodnia to na dodatek takie wieści... Masakra ale to niczyja wina nie jestem jedyną osobą na świecie która zmaga się z nowotworem i nie ja  jedna na świecie mam tak przechlapane. Niestety rak to ciężki zawodnik i być albo nie być jest jak los na loterii. Jednak nie spodziewałam się że diagnoza sie potwierdzi (...)

Zobacz pełny wpis »
                    tak niepozornie wygląda a zmienia życie w ciągłą walkę..  Dzisiejszy dzień jak każdy zaczynam jak każdy od ciągłej gonitwy moich myśli co przyniesie mi kolejny dzień?.. kiedy to wszystko się skończy? .. jedyne co mnie uspokaja w tej całej sytuacji  to myśl że jestem w dobrych r (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem już po operacji ...amputowali mi całą szyjkę i zmianę z macicy.. przyjęta zostałam bardzo profesjonalnie i szybko miejsce już czekało na mnie tak jak rozpisane badania i wszelkie dokumenty :) narkozę zniosłam bardzo źle wymiotowałam całą noc .. Boże dziękuję ci za szansę na wyjście z tego bagna i dziekuję za Radka gdyby nie on nie miała bym po c (...)

Zobacz pełny wpis »
No i stało się ... wynik hist pat rak inwazyjny szyjki macicy :( Boże co zrobić ...pierwsza myśl mówić czy nie ?... bitwa z myślami i stanowcza decyzja choć nie chce to muszę powiedzieć... Szybka konsultacja z ordynatorem i już jestem po chirurgicznej konizacji szyjki :/ Samopoczucie -1000  I kolejny niepokój co dalej... czekanie na wynik mnie nisz (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam witam...  Właśnie rozpoczęłam swoją ważną walkę przyznam szczerze :P że mam mocnego przeciwnika od biopsji do czasu operacji  guzy urosły dwukrotnie . Na  szczęście już po wszystkim ciekawe co dalej przyniesie nam los... Operacja zamiast 2 godzin trwała prawie 4. Dziękuje ci Boże za drugą szansę.. nie zmarnuje jej napewno (...)

Zobacz pełny wpis »
3 Godziny siedzenia w poczekalni i głupia wizyta która tylko napędziła mi strachu... i bólu ale chociaż wiem na czym stoję. Pani doktor fakt była delikatna ale i tak po naruszeniu tego wszystkiego z powrotem okropnie mnie boli.. Na szczęście mam profesora który zawsze podpowie co robić :)  czekamy na wyniki.... :( Nastrój : strach i nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczorajszy telefon z labolatorium i dzisiejsza wizyta u lekarza sprawiły że dotarło do mnie jak ciężkiego mam przeciwnika.. Boże dziękuję ci za mojego partnera który jest moim najlepszym przyjacielem powiernikiem i wspiera mnie jak nikt na świecie<3 Dzięki Radkowi mam super specjalistę który pomoże przejść mi przez to wszystko z godnością.. :) &n (...)

Zobacz pełny wpis »
OMG co za ból!!!! byłam z moim skarbem  na kontroli w Wawie i okazało sie że gdybyśmy nie przyjechali dostała bym zakażenia :(  I znowu chylę czoło dla mojego skarbu który cały dzień spędził w samochodzie <3 Dziękuję ci kochanie jeśli to czytasz wiedz że jesteś dla mnie wszystkim dla ciebie żyję <3 (...)

Zobacz pełny wpis »