Misska1994

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Płock
Główny blog nofaqtorak.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-11-16
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Misska1994

Witam w nocy mamy już prawie piątek..Dzisiejszy wpis dedykuje osobie która mimo wszystko cały czas na każdym kroku bardzo mnie wspiera nie daje mi nigdy upaść ani poddać się i zawsze jest przy mnie kiedy najbardziej jej potrzebuje mojemu mężczyźnie Radkowi.. Najdroższy tak wiele ostatnio chciałabym ci powiedzieć...a tak bardzo brak mi odwagi aby powiedzieć choć jedno słowo (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam w poniedziałek początek tygodnia i dzień wizyty kontrolnej u ginekologa Miałam nadzieję że sytuacja wkońcu jest stabilna ale się przeliczyłam.. Wizyta sama w sobie przebiegła dość sprawnie badanie potem USG ..i powrót z kolejnymi rewelacjami.. Rak niestety ma się dobrze, karmiąc się składnikami mojej krwi nawet się nie chowa widać go już na usg.. Na pytanie kiedy d (...)

Zobacz pełny wpis »
To już jutro .. wielki dzień na który czekałam cały tydzień  Nie mogę nigdzie znaleźć sobie miejsca a na samą myśl ściska mnie w środku..chciałabym aby już było po wszystkim i liczę ,że profesor jak zawsze profesjonalnie do tego podejdzie..boje się tego co usłyszę ale wiem że niestety spotkanie z rzeczywistością jest nieuniknione a żeby żyć muszę podjąć leczenie.. Jed (...)

Zobacz pełny wpis »
Święta to piękny czas..uwielbiam bezcenne chwile spędzone z moją rodziną i ukochanym mężczyzną.. niestety wszystko co dobre szybko się kończy ,także i wspólnie spędzone chwile które pozostają jedynie w naszej pamięci cenne niczym diamenty.Teraz zupełnie inaczej patrze na życie pieniądze są mi potrzebne do życia jak każdemu człowiekowi ale nie przywiązuje do nich więk (...)

Zobacz pełny wpis »
Piszę tak wcześnie bo niestety jak zwykle choroba i ból spędza mi sen z powiek.. każdy mi mówi, że ostatnio jestem nieswoja to prawda jestem nieswoja odkąd dowiedziałam się że zmiana urosła a ja jestem nieoperacyjna całkowicie się rozpadłam na milion kawałków 🥺.. długi czas minie zanim poskładam się na nowo 😞 choroba całkowicie zmieniła moje życie nic już nie j (...)

Zobacz pełny wpis »
Ciężko podsumować tamten tydzień w kilku słowach więc może po kolei .. zacznijmy od wtorku kiedy to z niecierpliwością po raz enty 😑  pojechałam do Wawy tylko tym razem dowiedzieć się co się mną karmiło od środka 😳 wynik rak plaskonablonkowy g2 🤢 , przyznam szczerze że słowo rak działa na mnie już jak płachta na byka a oznaczenie g2 tylko potęguje we mnie to uczucie konsultacj (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień za dniem leci nieubłaganie ale dla mnie zwolnienie to nie powód do radości dla mnie L4 to kara a nie nagroda .. ponieważ praca działa na mnie jak lekarstwo i nie mam czasu myśleć ani o raku ani o problemach.. kara zwłaszcza ,że po operacji człowiek jest jak kaleka i odlicza dzień za dniem kiedy wróci do normalności  To czekanie dzień po dniu mnie zabija&n (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiejszy dzień niedość że to początek tygodnia to na dodatek takie wieści... Masakra ale to niczyja wina nie jestem jedyną osobą na świecie która zmaga się z nowotworem i nie ja  jedna na świecie mam tak przechlapane. Niestety rak to ciężki zawodnik i być albo nie być jest jak los na loterii. Jednak nie spodziewałam się że diagnoza sie potwierdzi raczej miałam nad (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry bardzo w czwartek ..😳  Nie miałam odwagi ani ochoty zabrać się za ten wpis dzień wcześniej bo potrzebowałam trochę czasu aby opadły emocje chociaż to i tak się jeszcze nie stało🤢.. Wizyta z badaniami sama w sobie przeszła dość sprawnie ale to co powiedział mi lekarz po badaniu zwaliło mnie z nóg..😑 Samo stwierdzenie którego użył na początku że nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam w piątek można powiedzieć już właściwie w sobotę ... Odliczanie do poniedziałku czas start...  Dni lecą jeden po drugim  codziennie chodzę ulicami miasta słysząc jakie ludzie mają błahe problemy i głupie marzenia podczas kiedy ja tylko pragnę aby wkońcu to wszystko się na dobre skończyło aby już więcej nie cierpieć i pozbyć się tego okropnego bólu Nigdy (...)

Zobacz pełny wpis »