Miss_lovely_

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Magda Mielcarek
Główny blog miss-lovely.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Miss_lovely_

Najciekawsze wpisy Miss_lovely_

Zobacz czy jesteś uzależniony od komputera - kliknij TUTAJ Co myślisz o mojej stronce???dowiedz się więcej >>>   Super!!! Ujdzie w tlumie Podoba mi się Już nigdy tu nie wejdę Skasuj ją i to migiem!!! Będzie O.K ale popraw parę rzeczy Zobacz wyniki >>> No a teraz mala sonda! (...)

Zobacz pełny wpis »
Cze! Od jutra totalnie zmieni się wygląd mojego bloga. Stanie się czarny, smutny, czyli taki jaka ja się teraz stalam. Nie będzie to już bloguś malej wesolutkiej dziewczynki. A to wszystko z powodu jednej kiedyś bardzo bliskiej mi osoby, która bardzo mnie skrzywdzila... Nie będę wymieniać ani imienia anie nazwiska, tylko poprostu nadam mu anonimową xywę Kumpel M. Sama (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj już drugi dzień szkoly a ja już się zastanawiam ile jeszcze do wakacji. Jak ja to wytrzymam??? To wszystko bylo by jeszcze do zniesienia gdyby nie pewna "koleżanka" z klasy. Nie będę wypowiadać imienia ale moi znajomi i tak wiedzą o kogo chodzi :) Caly czas podlizuje się do wszystkich nauczycieli i udaje wielką pannicę i sportsmenkę (choć trzeba przyznać że (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam ponownie! Dzisiaj jestem bardzo smutna. Mam dużo dużo smuteczków w serduszku. Po pierwsze zaczol się tydzień i znowu trzeba chodzić do tej budy :( :( :( Za oknem cholernie przygnębiająca pogoda. Ciągle tylko leje i leje. I jakby tego bylo malo w MTV ciągle tylko Britney Spears bleee :( :( :(  I jak ja to mam wytrzymać??? Martwi mnie jeszcze jedna rzecz. A dokl (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam dzisiaj kompletnego dola. Po pierwsze nie wiem i nikt mi nie chce powiedzieć jak mam dolożyć obrazki do tego bloga, a po drugie mam jeszcze tysiące innych powodów. Poklóciam się z koleżanką. Nie mam z kim iść na basen bo wszyscy podobno już się umówili. I jeszcze dużo dużo powodów. I ja się pytam PO CO ŻYĆ??? Skoro wszyscy i tak umrzemy! No dobra, niektórzy (...)

Zobacz pełny wpis »
Cze! Mam już swojego bloga i bardzo się cieszę z tego powodu. Kiedyś już tu prowadzilam dzienniczek pod nickiem Magdusia_12 ale to bylo dawno temu i zapewniam że tym razem blogasek będzie ladniejszy bo nauczylam się robić pare bajerów. I to by bylo na tyle pierwszej notki. Papapapapapapapapapapappapapapa (...)

Zobacz pełny wpis »
owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl owczarek.blog.pl (...)

Zobacz pełny wpis »
No wreszcie mój kolejny dzienniczek!!! Mam ich ju 4 ale jak zakada to we wszystkich witrynach :). Cho nie ma tu zbyt duych moliwo[ci postaram si odwali [licznego blogusia!!! Mam na imi Magda i mam 12 lat, reszta niech pozostanie anonimowa. Papapapa teraz id zaj si grafik mojego bloga! (...)

Zobacz pełny wpis »
owczarek.blog.pl <---oto adresik mojego bloga. Zapraszam wszystkich fanow metallu, czerni, a także fanatykow śmierci, diabłow itp. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. A jeśli nie znajdzie to niech napisze to czego nie znalazł w ksićdze gości a ja zamieszczę tą rzecz na blogu. jeszcze raz mowie owczarek.blog.pl zakrzyjcie koniecznie...

Zobacz pełny wpis »
Jeeeee nawet nie wiecie jak się cieszę! po raz pierwszy zrobiam coś, w necie za pierwszym razem ;P Zawsze musialam próbować co najmniej 2 razy, a i tak czasami nic z tego nie wychodzilo! A tu proszę pare klików i blog istnieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »