Miska

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ewcia Cichosz
Główny blog mika.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Miska

wiem, mój blog na razie wygląda strasznie... ale to się zmieni... nie jest aż tak żle... zaraz znajdę kogoś kto potrafi tu coś zmienić... miałam napisać coś o sobie... to najgorsze co mogłam obiecac... nie znoszę samooceny... wiec... jestem szatynką... chociaż ostatnio moje wloski zrobiły się czerwone... ale jush nie są... ;( niestety... mam niebieskie oczy, mój wzrost pozostawia w (...)

Zobacz pełny wpis »
to jush mój drugi blog... tamten chyba mi się znudził... za dużo osób zna adres... w sumie to sami znajomi... ale... nie potrafię nic tutaj zrobić... jeszcze! niedługo się nauczę... przepraszam za to co z tego mojego pisania wyjdzie... nawet nie wiem jak to będzie wyglądało.. jest to próbny wpis... może nie będę tego kontynuować... tzn. nie będę w stanie... będę się starała... na r (...)

Zobacz pełny wpis »
...Chwytaj dzień jak najmniej ufając przyszości... te sowa mają dla mnie ogromne znaczenie...wiem,że o nich nie zapomne...pochodzą one z książki która kocham i przeczytalam ja wiele razy-,,stowarzyszenie umarlych poetów''. Trzeba pamietać,że lepiej coś zrobić i póżniej żalować niż nie zrobić i żawać,że sie nie spróbowalo.Niezapominać o tym,że to TWOJE życie,TWÓJ czas i TY de (...)

Zobacz pełny wpis »
LALALALALALLALALALa (...)

Zobacz pełny wpis »