Miroooslav

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog dio.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-10-11
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Miroooslav

Jednym z bardziej trudnych zadań to rozwiązania pod aspektem estetyki elementów przestrzeni brukowych są zawsze ich obrzeża. Ewidentnie w odwodzie zawsze można zastosować tradycyjne krawężniki. Nie zawsze jednakże akurat „ doskonały” jest ustaleniem, jakim odpowiadałoby przedstawić nasz ogród. A przy współczesnych stylizacjach każdy suplementarny (...)

Zobacz pełny wpis »
Segregowanie eko bord jest stosunkowo łatwe, o ile jest kierowane w linii prostej. Trochę trudniej ułożyć alejkę biegnącą po pałąkowatej okrojonej łukami. Zachęcimy, jak to zrobić, że efekt zachwycał. Od strony fachowej osadzanie detali na łukach nie inni się niczym od biegnących po linii prostej, więc pomijamy go. Skupimy się za to na tym, co sprawić, ażeby chętnie wijące się (...)

Zobacz pełny wpis »
Podczas rzęsistych deszczów słabo zabezpieczone piwnice i garaże - zostana zatopione. Do tych pomieszczeń woda spływa na wiele sposobów np. brama garażowa z dziurami, niehermetyczne okna w garażu itd. Szczególnie denerwujące są zalania nisko połozonych poziomów domów czego powodem jest przepływ wsteczny. Ażeby ubezpieczyć się przed takimi nieoc (...)

Zobacz pełny wpis »
Miesiące kiedy zaczyna ulewnie kropić są przyczyną tworzenia się kałuż na obszarach przydomowych jak również w ogrodach. Ogromne ilości wody zakłócają przejście do wejścia domu a często podjazd do garażu. Żeby zapobiec problemowi skupiania się wody w okół posesji, fachowcy Odwodnienia24 K&K radzą instalacje schematu Odwodnienia z polimerobetonu, two (...)

Zobacz pełny wpis »
Piękny futurystyczny kształt donito, świetne wykonanie wyciskacza do cytrusów skłoniło mnie do pokazania go na blogu. Stalowy, polerowany kształt pozwala na wyciśniecie soku bezpośrednio do szklanki.  I choć  cena troszkę z kosmosu... ,  ale za piękno trzeba płacić.   Moździerz wyglądem przypomina „surowy” kamień, jest nieoszlifowan (...)

Zobacz pełny wpis »