Mirmar1988

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog blogadwokata.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-05-04
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mirmar1988

Traktujesz własnych pracowników świetnie, opłacasz im wypłatę, udzielasz im płatnych urlopów oraz oferujesz specjalne dodatki. Mimo to, z jakiegoś powodu nie dają z siebie wszystkiego. Pojawiają się w pracy na czas, robią co do nich należy lecz ich postawa i rezultaty nie są satysfakcjonujące. Wtedy doświadczasz olśnienia. Twoim pracownikom brakuje podstawy dobrej (...)

Zobacz pełny wpis »
Zmiany w kadrach pracowniczych są sporym problemem dla każdej firmy. Koszt zastąpienia pracownika jest nierzadko bardzo wysoki, potrzeba na to dodatkowego czasu. Kłopotem będzie konieczność przeszkolenia nowego pracownika. Dobrym pomysłem jest w takim przypadku zachowanie stałej kadry.   Jednym ze sposobów na zatrzymanie zatrudnionego jest zidentyfikowanie mo (...)

Zobacz pełny wpis »
Mobbing w miejscu pracy szerzy się jak wirus. To dla mnie niewytłumaczalne, iż więcej niż 50% wszystkich pracowników jest zastraszanych w miejscu pracy.   Znęcanie się w miejscu pracy dotyczy wszystkich stanowisk i obejmuje zarówno mężczyzn a także panie. Prześladowania i szykany dotykają całego szeregu pracowników bez względu na płeć.   (...)

Zobacz pełny wpis »
To jak traktujesz swoją pracę i jak widzisz własny pobyt w tym miejscu zależeć będzie sporo od tego jak postrzegasz swojego pracodawcę. Termin pracodawca znaczyłby zarówno Twojego bezpośredniego przełożonego i samą firmę. Jeśli odczuwasz, że masz niedobrego pracodawcę istnieje jedynie małe prawdopodobieństwo, iż pozostaniesz w tej firmie.   Lecz jakim sposobe (...)

Zobacz pełny wpis »
Istnieje kilka podstawowych kroków, dzięki którym można radzić sobie z rozwiązywaniem sporów w miejscu pracy. Za każdym razem, kiedy ekipa ludzi współpracuje nad zleconym im zadaniem istnieje duża szansa, że powstają spory. Czasami podołanie kłopotom jest łatwe do wykonania, lecz w innych przypadkach sytuacja może się wymknąć z pod kontroli bardzo szy (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaledwie kilka lat temu, ochrona zatrudnionych była nieduża jeżeli w ogóle jakaś była. W tym okresie traktowanie zatrudnionego dobrze bądź źle leżało w kwestii właściciela firmy. Warunki pracy były niejednokrotnie ubogie: przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy niewystarczające a wielokrotnie nie egzekwowane. Spora część pracowników nie otrzymywała żadnych korzyści (...)

Zobacz pełny wpis »
Wypadki mogą wydarzyć się w każdym środowisku pracy. Nawet ciche powierzchnie urzędowe mogą być sceną dla nieszczęśliwych wypadków. Aczkolwiek wiadome jest, że wypadki są bardziej powszechne w branżach jak choćby budownictwo. Wypadek może się przydarzyć z wielu względów. Może zawieść ekwipunek, człowiek popełnić błąd lub wymogi bezpieczeństwa nie zostaną zachowane. (...)

Zobacz pełny wpis »
To smutny fakt, że dziś znaczna część ludzi nie jest świadomych swoich praw jako zatrudnionych. W niektórych przypadkach pracownicy odczuwają, że ich prawa są naruszane, lecz nie mają pojęcia o tym jak z tym walczyć.   Tak więc pierwszym etapem do rozwikłania kłopotu jest uświadomienie sobie własnych praw. Ażeby pomóc Ci w tym, niżej możesz zapoznać si (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy jeden z zatrudnionych odejdzie z firmy, trzeba znaleźć wykwalifikowaną osobę, która przejmie jej obowiązki. W czasie procesu aplikacji trzeba będzie ocenić charakter i cechy wszystkich pretendujących kandydatów w celu ustalenia, który z nich jest najodpowiedniejszy na nowe stanowisko.   Trzeba być ostrożnym przy wyborze. Jeżeli popełni się (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli jesteś stroną sporu, masz problemy z nietolerancją bądź molestowaniem, kłopoty z zadłużeniem lub kłopoty z rozwiązaniem umowy o pracę, najbardziej odpowiednim rozwiązaniem będzie zatrudnienie prawnika. Prawnik Wrocław zajmie się obroną Twoich praw, m.in. w przypadku kiedy dotknie Cie zwolnienie dyscyplinarne. Wyselekcjonowanie stosownej osoby ma zasadnicze znaczenie dla po (...)

Zobacz pełny wpis »