Mirekgarek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Hel
Główny blog dekoracje-cukiernicze.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-12-18
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mirekgarek

W naszej krajowej kuchni niemal zawsze pełno było słodkich wyrobów. Różne ciasteczka, posypka waflowa, większe ciasta, swoiste rodzinne tradycje, stanowiły ważny element kultury kuchennej na terenie Polski. Co by tu nie powiedzieć, Polacy naprawdę kochają słodycze, to natomiast może pozwolić ich twórcom, testować świeże, najrozmaitsze możliwości, patrząc na (...)

Zobacz pełny wpis »
Torty i ciasta – te dwa pełne słodkości elementy, są bardzo często spotykane na naszych stołach. Mamy opinię łasuchów, nie powinno zatem budzić to niczyjego zdziwienia. Po prostu, to taki element rodzinnego życia czy nawet spotkań w przyjacielskim gronie – przy kawie czy herbatce, fajnie jest przegryźć sobie jakieś słodkości. Identycznie jak w wielu innych sfe (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie podlega to dyskusji – organizowanie weselnego przyjęcia, to proces absorbujący wiele czasu i wieloetapowy. Kiedy mamy już wybrany kościół, weselną salę, trzeba pomyśleć również o cały mnóstwie tematów związanych z posiłkami. O ile selekcja różnych dań obiadowych, nie nastręcza problemu, jest pewien element, który naprawdę jest (...)

Zobacz pełny wpis »
Na chwilę obecną naprawdę niemałe grono osób przejawia zainteresowanie najróżniejszymi aktywnościami kulinarnymi. Bardzo modne kuchenne aktywności, absorbują kobiety i mężczyzn w różnym wieku. W społeczności tej wyjątkowej grupy zapaleńców, nie brak amatorów słodszych potraw. Gdzie możemy szukać inspiracji i pomysłów, które będą p (...)

Zobacz pełny wpis »
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pięknych, jadalnych dekoracji cukierniczych. Oferta, z którą do Państwa wychodzimy jest wielce unikatowa i dostosowana do bieżących trendów. Znajdziecie w niej m. in.: figurki, listki, barwniki, ozdoby na chrzciny i wiele innych. Pokaźne doświadczenie gwarantuje to, że będziecie zachwyceni- serdecznie zachęcamy do wspó (...)

Zobacz pełny wpis »