Minimalism

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Munich
Główny blog oneliveonebag.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-09-22
Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność 213 dni temu

Blogi zarządzane przez Minimalism

Najciekawsze wpisy Minimalism

Czy mniej może znaczyć więcej ? Jeśli zgadzamy się ze stwierdzeniem że energia podąża za uwagą , to ile energii idzie w "komin" z powodu ciągłego "przeglądu" stanu posiadania oraz poszukiwania coraz to nowych rzeczy , które wydaje nam sie że są niezbędne aby tworzyć doskonałą całośc z już zgromadzonymi . I tak w koło macieju . Ateraz zrób "przegląd wojska " - test - m (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak wiele sie o nim mówi . Tak wiele razy się na nim zastanawiałem . To zdecydowanie dla mnie energia z "niższych" półek dostepnego nam tutaj "wyposażenia" . Uzywana jako broń jest nawet od niej skuteczniejsza - zachowuje przy życiu , obezwładniając i dając możliwośc sterowania człowiekiem jak bezładną lalką . Tworzy armie niewolników .      &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Początki wszystkiego bywaja trudne . Zmiany budzą opór umysłu - zazwyczaj . Sprawa pożywienia . Czym zasilasz swój organizm ? Czy jest to coś żywego - czy przeciwnie - coś z czego dawno uszło już życie a na dodatek w bólu i cierpieniu ? Jesteśmy ciałem , umysłem i duchem . Mamy całą wiedzę o wszechświecie - jednak mało kto z nas z tego korzysta . Każdy ma w sob (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteśmy tu ( na ziemi ) bo chyba chcieliśmy pojawić się w tej przestrzeni . Co jest najważniejszą rzeczą - taką bez której życie ziemskie to wieczny chaos ?                                     Credo . Nie pieniądze , dobra materialne , ubranie , markowy zegarek czy luksusowe auta (...)

Zobacz pełny wpis »
Pamiętaj że nadejdzie czas że będziesz musiał "odejść" . Staraj się żyć tak żeby pozostawic po sobie uporządkowanie . Urodziłeś się i miałeś dostep do pewnych rzeczy dzięki którym mogłeś się rozwinąć . Kiedy zwiniesz swój ziemski namiot dobrze by było żebyś ty też zostawił takie coś po sobie dla innych . Nie zostawiaj bałaganu - masy niepotrzebnych rupieci . Zostaw sc (...)

Zobacz pełny wpis »
1. Kompas 2. Wyjście z gry 3. Niedobory ? 4. Rywalizacja czy wspołpraca > 5. Zasilacz strachu 6. Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe  &. Odrzucaj ograniczenia ( prostota czy skomplikowanie ) 9. Zyj świadomie  10. Walka czy miłość ( siła czy moc ) ? 11. Aktorzy , lunatycy , oświeceni    (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakby dzis ktoś mnie spytał o to jakimi zasadami kieruję się obecnie , to byłybo to co poniżej napisałem    * Porzucenie przywiązania  * Odpowiedzialność za "wszelkie działanie " * Pokora  * Miłość do każdej formy życia (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszystko co obecnie "wynajmuję" od Matki Natury niech ona rozdiela wedle swoich praw kiedy opuszczę tą rzeczywistośc .  Namaste . (...)

Zobacz pełny wpis »