Militarnyb1log

Profil blogera.


militarnyb1log

Informacje ogólne

Lokalizacja Rumia
Główny blog 1rblogmilitarny.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-06-24
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Militarnyb1log

Do tej pory jeżeli mowa o łukach to większość z nas widziała oczyma wyobraźni takie postaci jak Robin Hood. Jednak okazuje się, że obecnie, że w roku 2016 i my również możemy pobawić się w łucznika, możemy śmiało strzelać do różnych celów. Co należy wiedzieć zatem w tych sprawach, jak prawidłowo rozpoczynać swoją przygodę z łucznictwem? Zachęcamy przede (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiatrówki stają się coraz popularniejsze, to doskonałe hobby dla wielu osób, niezwykłe możliwości by po pracy się zrelaksować. Jak zatem działać, jakiego rodzaju rozwiązania stosować w momencie kiedy zależy nam na sprawach związanych z odpowiedniego rodzaju celowaniem z wiatrówki, nad czym dokładnie się tutaj zastanowić. Przede wszystkim celne strzelanie (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli koniecznie chcemy otrzymać doskonała broń, wiatrówkę do rekreacji, chcemy osiągać znakomite wyniki, to polecam ze swojej strony produkt firmy Benjamin. Produkt Titan GP Nitro Piston to karabin gazowo-tłokowy który nie ma sobie równych w swojej klasie. Jest niezwykle ichy w działaniu, bardzo dokładny, celny. Do tego oczywiście wykonany z najlepszych ma (...)

Zobacz pełny wpis »