Mikka22b

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog mikka22b.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-07-17
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 204 dni temu

Blogi zarządzane przez Mikka22b

Najciekawsze wpisy Mikka22b

Mój pamiętnik- czyli tak to się zaczęło(2) 20 lipca 2014 Kolejne kilka dni upłynęło na korespondencji mailowej na portalu, oczywiście nie odbyło się bez pytań typu – jakie miałam wrażenia, po spotkaniu, dlaczego uciekłam, i standardowe, czy chcę kolejnego spotkania…  Z dziwnym niepokojem ale i  z napięciem oczekiwałam każdej Jego od (...)

Zobacz pełny wpis »
Mój pamiętnik- czyli tak to się zaczęło… 20 lipca 2014 Jakieś 3 lata temu na zwykłym portalu randkowym poznałam mężczyznę- był 9 lat starszy ode mnie, średniego wzrostu, szczupły, do tego blondynek o niebieskich oczach… Choć niepozorny, dziwna „magia” płynęła z Jego spojrzenia… Wymieniliśmy kilka wiadomości, po czym posta (...)

Zobacz pełny wpis »
Dekalog suki 1, Jam jest Pan twój i Władca, który cię wyciągnął z otchłani nicości i wzniósł na wyżyny żywotności   2, Masz obowiązek bycia suką tylko i wyłącznie jednego Pana   3, Masz obowiązek używania miana Pan, Władca i Właściciel- inne będą uważane za uchybienie i karane   4, Pan jest sędzią rozsądnym i spra (...)

Zobacz pełny wpis »
Uchwycone chwile Jestem zwykła…ale inność dodaje mi skrzydeł… zasady… odczucia…przeżycia… teoretycznie wszystko dla nas… a jednak tylko dla wybranych…. czy odważysz się wejść w „Nowe Życie”?? Nowe życie”, w którym wszystko jest możliwe… a możliwe jest to, co dla innych nie osiągalne (...)

Zobacz pełny wpis »
Tęsknota… Rozstanie- jedno z wielu, a jednak ostatnie… Rozstanie- ostatnie, a jednak inne… Rozstanie- inne, bo nie ma już powrotu… …Powrotu do chwil spędzonym z Panem… Pozostała tylko tęsknota…- jakże smutna i zimna… Tęsknota- która Twoje ma imię i wyciska łzę z oka zawsze, kiedy  Cię widzę&hellip (...)

Zobacz pełny wpis »
Odzyskana Wolność Odzyskana Wolność– jakże słodkie uczucie bezpieczeństwa… Odzyskana Wolność–to czas na zmiany i przemyślenia… Odzyskana Wolność–nową drogą do poszukiwań… Lecz ta wolność- choć odzyskana – jest jednak pusta… Brak w niej szczęśliwości i spełnienia…. Jednak spełnienie–jest cu (...)

Zobacz pełny wpis »
Nadzieja Nadzieja- to Jego zadowolenie na twarzy… Nadzieja- to ona, drzemiąca u stóp… Nadzieja- to skrzydła uchylające bramy raju… Nadzieja- to droga ku szczęśliwości… Lecz ta droga jest długa… Często spowita bólem i gradem łez… To cierpienie- ono uszlachetnia… …Pomagając osiągnąć SPEŁNIENIE (...)

Zobacz pełny wpis »
Odczucia I tak to się potoczyło… Jedno spojrzenie…. Jeden uśmiech….. Jeden dotyk…… Jedno zdanie….. Łzy bólu…..- zmienione w łzy radości… Wzniesienie do bram raju….- poprzez otchłanie piekieł…. (...)

Zobacz pełny wpis »