Mike1982

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog mike1982.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-09-10
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 122 dni temu

Najciekawsze wpisy Mike1982

  „Poezja wczoraj i dziś”   Poezja wczoraj i dziś, pomimo mijających lat według równorzędnego rządzi się modelu, bo fortuna i szczęście na życiową wagę po równo nałożą, jednym literacki talent, innych obdarzą urodą.   Budując posąg by trwalej niż ze spiżu stał barwnie zapełniamy kartki papieru, składamy slow (...)

Zobacz pełny wpis »
  „ Dla Sylwii”   Szary chodnik, ciemne chmury … Nagle zjawiłaś się Ty i krajobraz, który taki był ponury w tęczowe zmieniłaś mi sny!   Każdego dnia u Twego boku lepszym się staję! W miłosnym amoku w barwniejsze zabierasz mnie kraje!   Miesiąc za miesiącem inne nim błysną … gasną, a Ty jesteś sło (...)

Zobacz pełny wpis »
„SERCE” Miłość          i złość. Podniecenie -          rozgoryczenie. Życie i śmierć,          cofnięta pięść. Każde wspólne hurra          i codzienna awantura. Czystość dziewict (...)

Zobacz pełny wpis »
„SEKS” Przyszła do mnie bosa, czarnowłosa. Wzięła w swoje ramiona i zrozumiałem, że ta jedyna to „Ona”, że to ten wieczór i noc, gdy nas ogarnie euforii moc. Rozebrała się, nagi czekałem na łóżku. Zaczęła, masując po brzuszku, całując me dłonie i ręce. Wyszeptała, że: „To nic jeszcze i zasługuję na wię (...)

Zobacz pełny wpis »
  „Nieuniknione”   Po cichutku ... na paluszkach. Zimny powiew na skroniach. W twoje kroczy strony. Najczarniejsza siostra nocy by zgasić twe światło władczą ręka mocy!   I nie pomoże pot strachu w ramionach. Nie próbuj uciekać … i tak cię dogoni, zatrzyma dech w piersiach. Nieistotny planów twych natłok, gdy bi (...)

Zobacz pełny wpis »
            “PRAGNIENIE” Gdy w półśnie leżysz pośród leżanki, samotność w psychice czyni małe ranki, szczególnie w ciche zmierzchy I poranki. Nikt nie docenia, nie słucha twego, samotnego pienia, gdy w sobie czujesz choć cząstkę lenia. Szukasz opcji pragnień spełnienia, by (...)

Zobacz pełny wpis »
  COŚ NA SEN   Blasku księżyca nocy bezgwiezdnej, nadziei cieniu wśród beznadziei, szczęściu miłości, gdy wokół ogień świat cały pożera niech Twe usta jędrne mowy użyją śpiewnej i pociechy, której serce szuka i chce się zbolałe nią podzielić racz dać choć drobinę. Gdy z każdej szpary smutek spoziera i ludzkie jestestw (...)

Zobacz pełny wpis »
                  „MARZENIE” Przed Romberga nie wychodzę, znam swoje miejsce, z podium mu schodzę, lecz tylko o stopień me zejście. To idealne umiejscowienie by zawsze pozostać na scenie.   Choć długowieczny, nie będę młodszy, choć bardzo cenny, ja będę droższy. Marzę, (...)

Zobacz pełny wpis »
A gdzie czas na miłość ? Poranek w naszym kraju, świadomie w pędzie, makijaż w tramwaju biegiem – dwie chwile oszczędzę. A gdzie czas na miłość ? Dnia trzy ćwierci w pracy, trzeba zarobić drodzy rodacy, chociaż się starasz, nic nie poradzisz, gdy jeszcze zmęczenie chce z czasu ograbić. A gdzie czas na miłość ? Do domu, czy serce się raduje ? S (...)

Zobacz pełny wpis »
„ZATOPIENIE” Jak zacząć, gdy tyle w duszy gra, a pod stopami się topi, życiowa kra, niedługo utonę. Pulsują skronie, gdy myślę o nieboskłonie z którego zstąpiłaś do mnie, choć pewnie nigdy nie będziesz moja pęka we mnie tęsknoty zbroja, gdy moje oczy nie wielbią Twej talii, ani z bliska, ni też z oddali.   Z każdym dniem przem (...)

Zobacz pełny wpis »