Mika1410

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog smutasek-gluptasek.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-10-14
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 232 dni temu

Najciekawsze wpisy Mika1410

Mówią że jestem marudna.. pesymistyczna.  Zdaje sobie z tego sprawę ale nie potrafię się zmienić, nie ważne jak bardzo bym tego chciała nie potrafię... Codziennie każdego dnia chciałabym być w innym ciele, w innym życiu.. cały czas.. każdej głupiej sekundy zastanawiam się czy ktokolwiek potrafi mnie zrozumieć.. czasami mam wrażenie że nikt na świe (...)

Zobacz pełny wpis »
Mój szef jest takim dupkiem i hamem że brak słów.. chwycił mnie za tylek a praktycznie obok była jego żona!! I jak zareagował gdy mu powiedziałam żeby mnie nie dotykał ?? Zapytał mi się czy tego nie lubie a co gorsza jak powiedziałam że nie to powiedział że on lubi i chwycił mnie jeszcze raz !! Co za palant !! Co gorsze tam było ponad 200 gości.. a najgorsze że (...)

Zobacz pełny wpis »
Od wczoraj postanowiłam że coś zmienię w swoim życiu.. póki co zaczęłam od rzucenia słodyczy. Wiem że nie będzie łatwo o zmianę ale muszę coś zrobić ze swoim życiem bo jest tylko coraz gorzej.. najgorsze jak idę do pracy i nawet się nie odzywam to i tak mi koleżanki wmawiają że marudzę ale że znowu coś nie tak.. a ja po prostu czasami nie mam nawet ochoty z (...)

Zobacz pełny wpis »