Migart

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kielce
Główny blog dlasypialni.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-07-06
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Migart

Dobry fryzjer to rzemieślnik z duszą artysty, który angażuje w swoją pasję dużą ilość czasu i energii. Aby spełnić oczekiwania klientów, nieustannie szkoli się, poznaje obecne trendy, próbuje nowych, wchodzących na rynek, kosmetyków.Wizyta u sprawdzonego fachowca kojarzy się z relaksem i dobrym samopoczuciem, miłą rozmową w niebanalni (...)

Zobacz pełny wpis »
Udało się! W końcu tu jestem. Marzyłem o tym od wielu lat, ale dopiero za trzecim razem się udało. Zadowolenie jest niesamowita, a atmosfera wręcz nie do opisania. Stoję na środku Stadionu Narodowego, tłum wiwatuje, a ja czekam na rozdanie nagród. Puchary sportowe już czekają przy podium na nowych właścicieli.Nie, nie wygrałem. Nie byłem nawet blisko. Zaj (...)

Zobacz pełny wpis »
Często spotykaną sytuacją jest ta, w której pracodawca proponuje nowym pracownikom bezpłatny dzień próbny. Nie jest to zgodne z prawem. Wdle kodeksu prawnego każda godzina spędzona w pracy podlega opłacie. Dokładnie mówiąc - za każdą godzinę przepracowaną przez nas, pracodawca musi nam zapłacić. Niestety jednak takie prawo pracowników (...)

Zobacz pełny wpis »
Co takiego odbiera sportowiec, gdy odnosi sukces w swojej dyscyplinie, na zawodach czy mistrzostwach? Zależy to od decyzji właściwych władz związku sportowego. Zazwyczaj są to medale lub puchary - taki właśnie staje nam przed oczami obraz, gdy przedstawiamy sobie zwycięskiego zawodnika odbierającego nagrodę za zajęte miejsce. KONWENCJONALNE NAGRODY Metalowe p (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdarza się jednak, że tego typu uprawnienie przypada również tym ojcom, którzy wiodą jednoosobową działalność gospodarczą. Warunkiem skorzystania z omawianego świadczenia jest dobrowolne opłacanie przez ubezpieczonego składek na ubezpieczenie chorobowe.Należy pamiętać, że urlop ojcowski jest czym innym niż tzw. „urlop tacierzyński”, w (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszych czasach tworzone prawo jest bardzo marnej jakości. Posłowie prześcigają się w składaniu projektów ustaw, a później masowo przegłosowują je. Plany te nie są dobrze preparowane, a szybkość ich procedowania wywołuje brak refleksji nad sensem ich wprowadzania. Poza tym działania takie doprowadzają do sytuacji gdy uchwalane prawo jest niesp (...)

Zobacz pełny wpis »
Każda kobieta pożąda pięknie wyglądać, zwłaszcza latem, kiedy można odsłonić więcej ciała i włożyć zwiewne, kolorowe sukienki. Doskonały wygląd dotyczy także wyboru odpowiedniej fryzury, która doskonale podkreśli wszystkie atuty urody.Letnia fryzura powinna być nie tylko dobrana do kształtu twarzy, ale również w miarę możliwości praktyczna. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielu z nas spotyka sytuacja, której Szef poleca znalezienie tłumacza na konferencję. Rozpoczynając poszukiwania musimy zastanowić się czym są tłumaczenia konferencyjne i jakie są ich rodzaje. Jest to ustna forma komunikacji, której zadaniem jest wyrażenie treści w formie języka źródłowego. Tak aby uwzględnić sposób mówienia i (...)

Zobacz pełny wpis »
Czym powinna odróżniać się dobra kancelaria prawna? Przede wszystkim powinno ja tworzyć grono specjalistów, fachowców w swojej dziedzinie, którzy posiadają nie tylko zdobywane przez lata wykształcenie, ale również doświadczenie w prowadzeniu nawet najbardziej nietypowych spraw m.im. związanych z prawem pracy.W chwili obecnej wybó (...)

Zobacz pełny wpis »
Czym powinna odróżniać się dobra kancelaria prawna? Przede wszystkim powinno ja kreować grono specjalistów, fachowców w swojej dziedzinie, którzy dysponują nie tylko uzyskiwane przez lata wykształcenie, ale również praktyka w prowadzeniu nawet najbardziej nietypowych spraw.W chwili obecnej wybór kancelarii prawnych jest naprawdę (...)

Zobacz pełny wpis »