Mieszkajwygodnie

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog mieszkanienapiatke.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-10-17
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Mieszkajwygodnie

Jeśli zastanawiają się Państwo nad budową domu parterowego, warto zapoznać się bliżej ze specyfiką, która cechuje tego typu budynki.   Podstawowe zalety   - łatwa komunikacja - brak schodów - przestronne pomieszczenia - nieskończone możliwości aranżacji wnętrz i bryły budynku - nowoczesny design   Wady &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Projektowanie pensjonatu nie obejmuje wyłącznie planowania rozmieszczenia pomieszczeń, czy też wprowadzania określonych elementów wyposażenia. Projekty pensjonatów, powinny obejmować również szereg innych kwestii, takich jak np. otoczenie pensjonatu. Parking Stworzenie pensjonatu, który nie dysponuje, bądź posiada bardzo mały parking, to prawd (...)

Zobacz pełny wpis »
  Budując dom, każdy z nas chce, by wyglądał jak najlepiej. Powinien być on nie tylko praktyczny i funkcjonalny, ale i zachwycać swoim wyglądem, wzbudzać podziw i zazdrość odwiedzających. Z tego powodu bardzo ważny jest nowoczesny wygląd i dbałość o wykończenia. Dostępne są przeróżne gotowe projekty domów nowoczesnych czytaj więcej. Oferta jest (...)

Zobacz pełny wpis »
A gdyby tak nie rezerwować żadnych hoteli na wyjazd, nie przejmować się kosztami weekendowych wypoczynków w urokliwym miejscu, i w ogóle przestać planować jakiekolwiek podróże - po prostu wsiąść w auto i wyjechać, nie martwiąc się o to, gdzie będziemy spać? To jak najbardziej możliwe - jeśli zawczasu kupimy sobie domek letniskowy!   Miejsce, do (...)

Zobacz pełny wpis »
Projekty domów z płaskim dachem nie są zbyt często wybierane przez inwestorów w większości z uwagi na zapisy miejscowego planu nakazujące wręcz budowę domu o dachu spadzistym. Wyjątkiem są miejsca, gdzie nie ma miejscowego planu i można wystąpić o pozwolenie do gminy na budowę domu z dachem płaskim.   Domy z płaskim dachem - nowoczesność i funkcjonalno (...)

Zobacz pełny wpis »
A więc decyzja o budowaniu domu zapadła. Teraz należy podjąć kolejną - czy interesują nas projekty domów parterowych czy piętrowych?   Dom parterowy   Podstawową zaletą domu parterowego jest to, że nie posiada schodów. To wygodne rozwiązanie dla osób, które planują w nim spędzić całe lata lub osób starszych. Wszystkie (...)

Zobacz pełny wpis »
Gotowe projekty domów tak jak projekty wykonywane na indywidualne zamówienie mają swoje wady jak i zalety. Niepodważalnym atutem jest niska cena. Biura projektowe gotowe projekty domów oferują już od 1,5 tys. zł. Łącznie za adaptacją projektu rozwiązanie to pod względem finansowym jest korzystniejsze niż projekt indywidualny. Szansa na znalezienie (...)

Zobacz pełny wpis »
Projekt domu to jedna z najważniejszych kwestii, odnośnie której musimy podjąć przemyślany wybór jeszcze przed podjęciem decyzji o budowie domu. Dlatego zanim architekt rozpocznie pracę, należy zwrócić uwagę na najważniejsze szczegóły dotyczące budowy naszego przyszłego gniazdka.   Te kwestie warto przemyśleć   Przede wszystkim należy okreś (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli marzy nam się własny dom niezbędnym jest skorzystanie z pomocy osoby będącej specjalistą w dziedzinie projektowania. Nasz wybór powinien w pierwszej kolejności dotyczyć tego, jaki architekt zajmie się przygotowaniem odpowiedniego projektu domu. A przed tym już posiadać wymarzoną działkę. Jak jednak sprawdzić, czy proponowane nam rozwiązanie jest dobre? Poniżej kilka p (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak wiadomo, budowa własnego domu pochłania znaczne koszty, które każdy z budujących się chciałby obniżyć tak, aby przyszłe gniazdko nie straciło jednocześnie na swej jakości. Okazuje się że połączenie jakim jest zmyślny architekt oraz inwestor, któremu zależy na oszczędności, może równać się projektem małego lecz wygodnego domu, który nie będzie na (...)

Zobacz pełny wpis »