Michalwalerowicz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog trenerzpasja.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-05-11
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 312 dni temu

Najciekawsze wpisy Michalwalerowicz

   Witam na samym początku, chciałbym was przeprosić za słabą aktywność, praca trenera jest bardzo wciągająca!!! W tym miejscu chciałbym podziękować mojemu przyjacielowi Ś.P Tomkowi za wszystko, że obudził we mnie znowu, to co najbardziej kocham. Teraz razem z moim przyjacielem :) Bartkiem, któremu dziękuje za zaufanie, że tak jak Ja w ni (...)

Zobacz pełny wpis »
W tym tygodniu mieliśmy naprawdę pracowity weekend :) 14 Grudnia razem z piątką zdolnych zawodników, wyruszyliśmy na turniej do Lędzin koło Mysłowic. Już wtedy wiedziałem, że mogę zawsze na nich liczyć zawsze :) I tak też było, rozpoczęcie w naszym wykonaniu było jak zderzenie się ze ścianą w tym wypadku zawodniczek z rocznika nawet 2005! Chłopcy szybko (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam, mam na imię Michał i pochodzę z małej miejscowości niedaleko Wrocławia. Mam 26 lat i jestem trenerem grup młodzieżowych na Śląsku. Postawnowiłem stworzyć blog opowiadający całą drogę jaką przeszedłem jakoasystent trenera aż do dzisiejszego dnia jako trener. Chciałbym wam przedstawić cały obraz mojej pracy, od czego zacząć jakiej literatury używa (...)

Zobacz pełny wpis »