Michaloblawski

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog michal-oblawski.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-03-07
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Michaloblawski

  Czy hejt można interpretować jako wolność słowa?       Jak wszyscy wiemy żyjemy w czasach, gdzie internet jest pierwszym i najbardziej wiarygodnym źródłem do którego sięgamy, by zaczerpnąć informacji na dany temat. Łatwo zauważyć, że coraz częściej spędzamy czas przed ekranami telefonu przeglądając media społecznościowe, w których&nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
  Dystans czy prawda?   Słowo „influencer” pochodzi od angielskiego „influence”, czyli wpływ. Influencera definiują takie cechy jak publikowanie treści w mediach społecznościowych czy posiadanie wysokiego grona odbiorców liczone w setkach, a nawet w tysiącach. Tworząc ze swoimi odbiorcami więź w postaci relacji wirtualnej. Wpływa on na o (...)

Zobacz pełny wpis »
  Czy pracodawcy wyzyskują ludzi?       Czym jest wyzyskiwanie w pracy? Jest to zjawisko, gdzie pracodawca czerpie bardzo duże korzyści z pracownika przy jego niskim, nieadekwatnym do wykonywanej czynności wynagrodzeniu. Często zauważamy sytuację, gdzie osoby wykonujące bardzo ciężką fizyczną pracę dostają małe pieniądze, ledwo starczające na życie. Na tym (...)

Zobacz pełny wpis »
  Bycie bio, moda, biznes czy faktyczna chęć ratowania planety?   Coraz częściej jesteśmy świadkami różnych katastrof klimatycznych, które są spowodowane działaniem człowieka. Jest nam mówione, że nadmierna aktywność sejsmiczna, topnienie wiecznej zmarzliny, ocieplenie wód na globie jest skutkiem naszej nieodpowiedzialnej działalności. Trac (...)

Zobacz pełny wpis »
  Co jest zdrowsze dla ludzi papierosy czy e-papierosy?   E-papieros jest to elektroniczny inhalator nikotyny, który zapewnia podobne wrażenie jak przy paleniu zwykłych papierosów. Elektroniczny papieros do użytku potrzebuje „liquidu’ jest to płynna postać glikolu propylenowego oraz gliceryny, swój udział także ma nikotyna, któr (...)

Zobacz pełny wpis »
  Czy zalegalizowanie medycznej marihuany to dobry ruch, czy jednak błąd?   W ostatnim czasie temat medycznej marihuany to jeden z najczęściej poruszanych tematów na świecie. Coraz więcej państw legalizuje ją do celów leczniczych i dostrzega jej pozytywny wpływ. Jednak ciągle nie brakuje ludzi, którzy są przekonani o tym, że marihuana jest niebezpi (...)

Zobacz pełny wpis »
  Uzależnienie jest to stan zdrowia psychicznego i fizycznego, określający się notorycznym robieniem danej czynności lub zażywania substancji psychoaktywnej. Zazwyczaj odnosi się do negatywnych rzeczy takich jak narkotyki, alkohol, papierosów czy leków. Uzależnienie może także występować pod postacią przeglądania telefonu bądź surfowanie w internecie. Pojęcie &b (...)

Zobacz pełny wpis »
  to że w godzinach 10-12 w sklepie mogły przebywać tylko osoby powyżej 65 roku życia, aby chronić osoby starsze, a więc bardziej narażone na zakażenie, przed kontaktem z innymi. Wprowadzone 31 marca 2020 roku godziny dla seniorów obejmowały całą Polskę, oznaczało Po trzech tygodniach wprowadzono zmianę – od 20 kwietnia „g (...)

Zobacz pełny wpis »