Meskijon

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Police
Główny blog meskieciuchy.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-04-01
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Meskijon

Koszule to takie elementy garderoby, które musi mieć w swojej szafie każdy mężczyzna. Niektórzy panowie, nie lubiąc nosić koszul, wybierają na przykład t-shirty, jednak czasami są sytuacje, w których koszule męskie są niezastąpione, choćby do garnituru czy - w bardziej swobodnej wersji - do eleganckich spodni, na przykład na imprezę. Jak zatem wybierać koszu (...)

Zobacz pełny wpis »
Moda już dawno przestała być domeną wielkich kreatorów mody. Ulica reaguje na ich propozycje, ale sama również narzuca swoją wizję projektantom. Elementy strojów, które dawniej zarezerwowane były dla określonych grup ludzi czy aktywności, stały się częścią street fashon, a  więc mody ulicy kreowanej przez każdego. Przykładem tego są spor (...)

Zobacz pełny wpis »
W sprzedaży znaleźć można bardzo duży wybór spodenek męskich, jeśli chodzi o wzory, fasony czy długości. Takie elementy garderoby wykonuje się też z bardzo różnych materiałów, co przekłada się na ich wygląd, a także właściwości, te zaś determinują zwłaszcza komfort noszenia i wygodę w upalne dni. Właśnie wygoda jest w takich przypadkach najważniejsza, warto (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielu panów nie lubi nosić marynarek, gdyż nieodmiennie kojarzą się one w ich świadomości z mało wygodnymi garniturami. Jednak marynarki nie trzeba nosić w zestawieniu z eleganckimi spodniami, zwłaszcza dzisiejsza moda nakazuje łączyć style i panowie bardzo chętnie wykorzystuję tę możliwość, zwłaszcza w pracy, gdy muszą wybierać eleganckie elementy, jak marynarki męskie, (...)

Zobacz pełny wpis »
Kamizelki męskie to wyjątkowy element w szafie mężczyzny. Jeszcze do niedawana panowie za nimi nie przepadali i kojarzyli je ze stylem staroświeckim. Teraz jednak uległo to zmianie, a kamizelkami zainteresowali się najwięksi projektanci na świecie.    Kamizelka męska na sportowo   Okazuje się, że w sklepach znaleźć można nawet męskie kamizelki insp (...)

Zobacz pełny wpis »