Mendes_misia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdynia
Główny blog michalinajeziuk.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-12-18
Wiek 16 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Mendes_misia

  Czytanie jest moją ulubioną formą spędzania wolnego czasu. Chciałabym podzielić się w Wami książkami, które aktualnie czytam.      "To nie jest, do diabła, LOVE STORY Skin Deep" Autorka: Julia Biel      "To nie jest, do diabła LOVE STORY Skin Deep" to kontunuacja bestsellerowej seri ksiązek Julii Biel. Powi (...)

Zobacz pełny wpis »
      Cześć, cieszę się, że znowu tu jesteś. Chciałabym Ci dziś opowiedzieć o mojej kolejnej pasji.     W wolnym czasie bardzo lubię fotografować przyrodę, zwierzęta i ludzi. Dzięki temu mogę zachowywać cenne chwile i wspomnienia na zawsze oraz dzielić się nimi w mediach społeczościowych.        Zdjęc (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem, czy wiecie, ale mam najlepszą mamę na świecie! Mamo, wiem, że to czytasz. Chciałabym Ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś.    Jeżeli jeszcze nie przygotowaliście nic dla waszych mam (macie czas do wieczora, hihi), to mam dla Was propozycję na pyszny i słodki prezent - CZEKOLADOWE MUFFINKI! Moje już s (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, nazywam się Michalina, ale przyjaciele mówią na mnie Koka.Interesuje się muzyką (moją inspiracją jest Shawn Mendes), pisaniem własnych książek, lubie tańczyć i jeździć konno. Pasjonuje mnie II wojna światowa, a zwłaszcza historia Szarych Szeregów (grup szturmowych). W tym blogu chciałabym podzielić się z Wami moimi pasjami i przemy (...)

Zobacz pełny wpis »