Mendes_misia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdynia
Główny blog michalinajeziuk.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-12-18
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Mendes_misia

  Wiecie, już czym się interesuję. Poznaliście już moje pasje, ale jeszcze nie wiecie, kim są dla mnie ludzie, o których będzie dzisiejszy wpis.     A U T O R Y T E T Y        Jeżeli ktoś z Was czytał "Kamienie na Szaniec" na 100% kojarzy chłopaka ze zdjęcia. Alek, a właściwie Maciej Aleksy Dawidowski urodził się 3 (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś przychodzę do Was z wpisem o moich ulubionych serialach, które, mam nadzieję, umilą Wam wakacyjne wieczory.         Na początek świetna produkcja Netflixa "Ginny & Georgia", który opowiada o trudnej relacji nastoletniej córki z jej mamą. Serial jest stosunkowo nowy, ponieważ wpłynał na platformę 2021 roku. Netflix (...)

Zobacz pełny wpis »
  12.9 rozpoczęła się 47 odsłona Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.  Festiwal jest corocznym polskim wydarzeniem, który od 1987 roku odbywa się w Gdyni. W poprzednich latach, 1974 - 1986 organizowane był on w Gdańsku. Główną nagrodą festiwalu są Złote Lwy.                     (...)

Zobacz pełny wpis »
  Czytanie jest moją ulubioną formą spędzania wolnego czasu. Chciałabym podzielić się w Wami książkami, które aktualnie czytam.      "To nie jest, do diabła, LOVE STORY Skin Deep" Autorka: Julia Biel      "To nie jest, do diabła LOVE STORY Skin Deep" to kontunuacja bestsellerowej seri ksiązek Julii Biel. Powieści z tej s (...)

Zobacz pełny wpis »
      Cześć, cieszę się, że znowu tu jesteś. Chciałabym Ci dziś opowiedzieć o mojej kolejnej pasji.     W wolnym czasie bardzo lubię fotografować przyrodę, zwierzęta i ludzi. Dzięki temu mogę zachowywać cenne chwile i wspomnienia na zawsze oraz dzielić się nimi w mediach społeczościowych.        Zdjęcia, które tuta (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem, czy wiecie, ale mam najlepszą mamę na świecie! Mamo, wiem, że to czytasz. Chciałabym Ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś.    Jeżeli jeszcze nie przygotowaliście nic dla waszych mam (macie czas do wieczora, hihi), to mam dla Was propozycję na pyszny i słodki prezent - CZEKOLADOWE MUFFINKI! Moje już się pieką! :)&nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, nazywam się Michalina, ale przyjaciele mówią na mnie Koka.Interesuje się muzyką (moją inspiracją jest Shawn Mendes), pisaniem własnych książek, lubie tańczyć i jeździć konno. Pasjonuje mnie II wojna światowa, a zwłaszcza historia Szarych Szeregów (grup szturmowych). W tym blogu chciałabym podzielić się z Wami moimi pasjami i przemyśleniami.  Enj (...)

Zobacz pełny wpis »