Mella269

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Nowy wisnicz
Główny blog mella269.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-06-17
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 31 dni temu

Blogi zarządzane przez Mella269

Najciekawsze wpisy Mella269

Pewnej nocy śnił mi się mężczyzna i przyciągnęłam po prostu jego głowę do siebie i namiętnie całowałam. Opuścił ramiączka mojej sukienki i zaczął całować mnie po szyi. Następnie przeszedł do piersi, odpinając stanik. Uwolnił je od biustonosza i zaczął masować moje cycki, a także ssać sutki. Byłam gotowa, na to co miało się stać dalej. Zszedł języ (...)

Zobacz pełny wpis »
Opowiem jedną historię  ,zaczęła się ona w ostatniej klasie gimnazjum przyszedł do szkoły nowy praktykant na wf bardzo przystojny z pięknym uśmiechem zwracał uwagę na mnie bardziej niż na resztę więc jak pewna  wspaniała osoba radzila nic co ludzkie nie jest mi obce więc zaczęłam go podrywać . Mijały dni aż w końcu po zawodach przyszedł do mnie do (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej tu mella chciałam by wam opowiedzieć co czuje osoba o bardzo wrażliwym sercu , to nie zawsze jest zaletą bo takie osoby jak ja czują wszytko bardziej , opowiem wam historię . Mieszkając w małej wsi "Kamień" chodziłam piechotą do szkoły ,zawsze przechodziłam obok starego domku gdzie mieszkała starsza pani która nie miała dzieci była jedynaczką i stracił (...)

Zobacz pełny wpis »
Siedzę sama na balkonie patrzę w niebo czuliście się kiedyś tak samotnie , ja nie raz ale przez moje  serce ... Nie raz napisałam swoją piosenkę którą śpiewam po cichu na balkonie maja nadzieję że tam w niebie ktoś ją usłyszy . W życiu każdy myśli że miałam mnóstwo facetów a tak naprawdę miałam ich tylko dwóch to był jeden t (...)

Zobacz pełny wpis »
Fantazja jaka mi towarzyszy i wyobraźnia tej nocy myślę o Nim był męski, był stanowczy, a przede wszystkim – szarmancki. Nie rzucił się bowiem na mnie jak zwierzę, choć nie miałabym nic przeciwko. Rozmawiając ze mną, zaczął od dotykania moich kolan, a później coraz wyżej – ud, ich wnętrza, bioder… Czułam, jak dreszcze przebiegają przez (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka  Siedzę sobie sama na balkonie a na niebie tyle gwiazd . Myślicie że ktoś teraz patrzy tak samo jak ja w te gwiazdy , kiedy jest ktoś dla mnie ważny mówię "Jeśli kiedyś ci będzie smutno to zadzwoń o każdej porze dnia lub nocy ja odbiorę a jeśli nie to popatrz w niebo w gwiazdy a obiecuje że te gwiazdy będą zawsze mi cię przypominać i może raz (...)

Zobacz pełny wpis »
Opowiem wam historię z mojego życia kiedy mój anioł żył i był moim wsparciem to Mój Św.pamieci Dziedek Jeży myślam że tacy kochani ludzie nie istnieją a on obdarzał mnie ciepłem dobrem i opieką był cudownym człowiekiem , chociaż ludzie mówili że pijak miał problemy z alkoholem ale był dobry nie robił krzywdy nikomu , kiedy zachorował przes (...)

Zobacz pełny wpis »
Był piękny ranek , gdy wszyscy się cieszyli że są wakacje a się cieszyłam że moge jechać do babci i dziadka wtedy miałam 16 lat jeszcze Mój Dziedek żył , gdy przyjeżdżałam dziadek czekał przed bramką rozglądając się gdzie jestem całował w czoło i mówił " Tak bardzo się cieszę że przyjechałaś cała i zdrowa "  ja mocno Go przytulałam (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy siedzieliście że da się dostać orgazmu przez telefon , pamiętam dzień gdy podobał mi się chłopak poznany w internecie i tak pisaliśmy gadaliśmy aż w końcu coś zaiskrzyło więc nie mogliśmy się spotkać bo mieszkał daleko a ja chodziłam do szkoły więc gadając mu słodkie rzeczy zaczęliśmy mówić o seksie . -on (ale bym cię całował namiętnie ws (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdybys wziął mnie o tyłu złapał za biodra przysunął do siebie odarniaja moje włosy do tyłu całując delikatnie szyję i łapiąc mnie za piersi miękkie delikatne odwrócił mnie do siebie żeby stanąć twarzą w twarz i mnie namiętnie całując w usta wzięłam bym cię rzuciła na łóżko siadając na ciebie ocierałam bym się aż by Ci  stanął po (...)

Zobacz pełny wpis »