Melka0123

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog pamietnik-z-serca.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-05-20
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność 279 dni temu

Najciekawsze wpisy Melka0123

Hej przepraszam, że nie napisałam bloga wczoraj ale po prostu nie zdążyłam i było już późno a ja byłam tak zmęczona że poszłam spać. W skrócie napisze co robiłam wczoraj, więc dzień zaczął się od śniadania, zjadłyśmy spokojnie. Po śniadaniu poszłam sprzątać pokój, żeby był czysty. Po obiedzie odpoczywałyśmy i zeszłyśmy ubierać c (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka jak już wiecie, jestem Melcia. Opowiem wam jak było dziś u mnie, otóż mam dziś bardzo dobry humor, którego nikt mi nie zepsuje. Jeden dzień zmienił wszystko otóż uświadomiłam sobie, że poprawię się, nie jest łatwo ale kto mówił że będzie łatwo?. Otworzyły mi się oczy na świat, gdyż patrzę na świat z innej perspektywy, świat (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej, mój dzień dziś był okej, nie było najgorzej. Jak zawsze wstałam o 6 i zaczęłam sie ubierać i myć, gdy już zrobiłam te rzeczy to zeszłam na śniadanie i o 7.20 wyszłam do szkoły. Dzień jak codzień szkoła, lekcje o tyle miałam dziś dobrze że kończyłam o 12.30 lekcje, gdy wyszłam z koleżanką ze szkoły miałyśmy jechać do galerii, ale że zmęczo (...)

Zobacz pełny wpis »