Melissa-doug

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Myślenice
Główny blog melissa-doug.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-09-19
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Melissa-doug

Samochód laweta z sześcioma samochodami umieszczonymi na dwóch piętrach. Miłośnicy motoryzacje będą mieli naprawdę znakomitą zabawę. Bo kto w dzieciństwie nie marzył o zostaniu kierowcą ciężarówki? Górne piętro lawety jest opuszczane, więc łatwo jest załadować i rozładować samochód. Szoferka jest skrętna, co ułatwia manewrow (...)

Zobacz pełny wpis »
W zestawie znajdziemy drewniany garaż z zamykanymi na klucz drzwiami, oraz trzy samochodziki ratunkowe ( wóz strażacki, ambulans i wóz policyjny). Każdy samochód ma własne miejsce garażowe oraz specjalny własny klucz do drzwi. Jest to wspaniała zabawka, wykonana z wysokiej jakości drewna. Na pewno posłuży dziecku do zabawy na długie lata. Melissa &a (...)

Zobacz pełny wpis »
Piękny, drewniany domek zaprasza do zabawy. Znajdziesz w nim mnóstwo wspaniałych mebelków, które tworzą nowoczesne wnętrza. Dodatkowo otwierany garaż oraz winda. Wszystko w niezwykłej kolorystyce, połączonej z naturalnym drewnem. Otwarte boki ułatwiają dostęp do każdego pomieszczenia z łatwością - dzięki czemu łatwiej dzielić się zabawą z br (...)

Zobacz pełny wpis »
Złap trochę śmiechu i ucz się z tego drewnianego magnetycznego zestawu do zabawy - w komplecie z działającym nawijakiem! 10 magnetycznych ryb jest ponumerowanych i wzorzystych, aby wzbogacić czynności związane z dopasowaniem, sortowaniem i liczeniem, a dwa drewniane pręty sprawiają, że zbierają one podmuch! Dzieci mogą używać spinner do grania jako gra lub po prost (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaserwuj lody gałkowe swoim gościom!  Solidnie wykonane akcesoria pozwolą cieszyć się zabawą. Mamy lody o różnych smakach, 2 łyżki do nakładania lodów oraz wafelki - wszystko jak w prawdziwej lodziarni. Wszystkie gałki lodów mieszczą się w zgrabnym plastikowym pojemniku. Dzieci uwielbiają zabawy w odgrywanie różnych ról. Dzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Zabawka gwarantuje świetną zabawę! Różnokolorowe elementy i obecność zwierzątek zachęcają Malucha do zabawy. W czasie układania dziecko ćwiczy koncentrację i sprawność manualną. Układanka z dźwiękiem wpływa na rozwój słuchu. Dodatkowo, dziecko nauczy się rozpoznawać i naśladować odgłosy, związane z farmą i zwierzątkami. IDEALNY POMYSŁ NA (...)

Zobacz pełny wpis »