Melbeh

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog escort.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-12-06
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 232 dni temu

Najciekawsze wpisy Melbeh

Od kiedy odeszłam od Czarnej co jakiś czas myślałam by do tego wrócić, w końcu to taka łatwa kasa. Jednak byłam tam za mało anonimowa. Przypomniałam sobie mojego pierwszego w życiu klienta. Miało być luksusowo, hotel, wino, rozmowa, seks, a skończyło się zrobieniem loda w aucie. Wiedziałam, że obiecałam sobie wtedy, że więcej tego nie zrobię. Mam nadzie (...)

Zobacz pełny wpis »
Z Czarną współpraca była łatwa tylko wtedy kiedy byłam naćpana, chyba tyle ile koksu wtedy wciągnęłam to nigdy w życiu tyle się nie nawciągam. Nasze dziewczyny nie mogły brać, ale dużo klientów i tak przynosiło, więc po za tym co ja zamawiałam (średnio 3 razy w tygodniu po 2g), to mieliśmy jeszcze coś od klientów i od Siwego. Reasumując ba (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaczęło się wszystko rok temu. Poznałam przez starą znajomą pewną dziewczyne (zwana dalej Czarną). Całkiem nie mój styl, ubiera się jak ladacznica, świeci cyckami, napompowane usta, odsłonięty tyłek, wiecznie nawciągana fetą i wulgarna. Kiedy ją zobaczyłam złapałam się za głowę. Nie dlatego, że nic ciekawego sobą nie reprezentowała, ale dlatego, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszy raz był kilka lat temu, miałam ok. 18lat. Byłam kilka tygodni po zerwaniu zaręczyn.  Nie pamiętam czy to pieniądze, czy brak seksu, a może chęć podbudowania samej siebie? Myślę, że to ostatnie, chciałam poczuć się wyjątkowa, doceniana, a skoro ktoś zapłaci za to by mógł się ze mną spotkać to oznaczało, że mężczyźni mnie pragną. Za (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej, Ciężko się zaczyna, szczególnie kiedy wybrałam pierwszy temat krótki opis siebie. Blog traktuje jako pewne oczyszczenie, powierniczkę tajemnic, miejsce do wylania tego co siedzi w mojej pamięci. Będzie to miejsce, w którym mogę w końcu powiedzieć co się dzieje w moim życiu, czym się zajmuje, bez fikcji. Nie mam jeszcze 25lat, ale mam stał (...)

Zobacz pełny wpis »