Meg1966

Profil blogerki.


meg1966

Informacje ogólne

Lokalizacja Inowrocław
Główny blog zacznijodsiebie.blogi.pl »
Data urodzenia 1966-03-04
Wiek 55 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Meg1966

                          Technik wybierania celów i ich realizacji jest bardzo wiele, ale wszystkie polegają mniej więcej na tym samym: cel musi być Twój i musisz dojść do niego swoją drogą, przechodząc przez swoje drzwi. Wiem, że to brzmi nieco górnolotnie, dlatego już prz (...)

Zobacz pełny wpis »
       Wokół nas żyje wiele samotnych osób. Kompletnie opuszczone przez rodzinę, znajomych, stają się niewidoczne dla oczu i niesłyszalne dla uszu.       Pośród swoich zajęć, w pędzącym na oślep świecie nie zauważamy ludzi,  którzy nie mają z kim wypić herbaty, nie mogą podzi (...)

Zobacz pełny wpis »
    Wstawaj wcześniej! Jedz zdrowiej! Pracuj więcej! Zmień swoje życie! Natychmiast – najlepiej od wczoraj. Start! Tylko czy to jest w ogóle wykonalne? Lwia część podręczników rozwoju osobistego przekonuje, że tak i pewnie to prawda. Zwykle scenariusz zawiera się w takim schemacie: Pan Y. podjął decyzję o kupieniu książki poczytnego (...)

Zobacz pełny wpis »
  Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale to, co możemy za nie kupić już tak. Jak cudownie byłoby móc spełniać wszystkie swoje zachcianki - wtedy można byłoby być naprawdę szczęśliwym! Ale czy na pewno? Często wydaje nam się, że jak otrzymamy to, czego chcemy, to będziemy szczęśliwi. To jest nawet logiczne: dziecko dostaje zabawkę i ma pow&o (...)

Zobacz pełny wpis »
      Jest koniec roku, nacieszyliśmy się już prezentami, obejrzeliśmy świąteczne hity filmowe i Netflixowe nowości. Jeszcze przez kilka dni będziemy kończyć jedzenie ciast, sałatek i wszystkich innych frykasów z wigilijnego stołu. Pora na noworoczne postanowienia! Oczywiście w tej kategorii królują diety i sport. Nieco niższą, ale (...)

Zobacz pełny wpis »
POWRÓT DO DZIECIĘCYCH LAT BYŁOBY PIĘKNIE, GDYBY KAŻDY Z NAS STAŁ SIĘ PONOWNIE DZIECKIEM. CZĘSTO NA CO DZIEŃ ZACHOWUJEMY SIĘ JAK DZIECI. CZY MOŻNA BRZDĄCA POSTAWIĆ ZA WZÓR? MALEC WYWOŁANY DO TABLICY W SZKOLE JEST CZĘSTO SPESZONY, BEZRADNY, POKORNY , A Z DRUGIEJ STRONY DUMNY JAK DOBRZE ODPOWIE I UZYSKA POCHWAŁĘ. TO WŁAŚNIE O TAKĄ POSTAWĘ CHODZI (...)

Zobacz pełny wpis »
  Czy nie masz czasem wrażenia, że życie Ci się przydarza? Że jesteś zależny od okoliczności, które Cię spotykają? Ile razy musiałeś z czegoś rezygnować, żeby podołać prozie życia? Uwikłani w rozmaite zobowiązania, obarczeni terminami, kredytami, obietnicami z czasem zaczynamy robić przede wszystkim to, co musimy, w zamian za to, czego naprawdę (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ludzie szczęśliwi wyglądają lepiej. Są bardziej pewni siebie. Oczywiście częściej się uśmiechają i zachowują się bardziej swobodnie. O wiele skuteczniej oddziałują na innych! Ludzie szczęśliwi mają lepsze, ciekawsze prace, lepsze relacje z ludźmi i przede wszystkim lepiej im się układa w kwestiach damsko-męskich. Wiodą po prostu lepsze, ciekawsze, b (...)

Zobacz pełny wpis »
  𝓔𝓡𝓞𝓣𝓨𝓚 𝓔𝓖𝓩𝓨𝓢𝓣𝓔𝓝𝓒𝓙𝓐𝓛𝓝𝓨   Duszne powietrze letniego poranka rozlewało się na powierzchni pełnych życia łąk i między egzotycznymi drzewami. Unosiło się także leniwie nad taflą krystalicznie czystego jeziorka, okalając dziwne, wyrastające z wody stworzenie, które na pierwszy rzut oka przypo (...)

Zobacz pełny wpis »
     Masz mnóstwo rozpoczętych i niedokończonych spraw, a czas przecieka Ci przez palce? Starasz się wszystko ze sobą pogodzić, jednak Twoje zobowiązania przypominają żonglerkę ośmioma piłeczkami. Nie wiesz już za co się złapać i ostatecznie wszystko robisz po łebkach. Wracasz do domu – myślisz o pracy i w ogóle nie wypoczywasz (...)

Zobacz pełny wpis »