Meduza_byd

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bydgoszcz
Główny blog domowezwierzeta-psy.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-10-28
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Meduza_byd

Najciekawsze wpisy Meduza_byd

  Buldog Amerykański   Kraj: USA   Waga: 29-47kg   Wzrost: 48-64 cm   Szata: Krótka, gładka   Buldog Amerykański to stara rasa psa używana do walk z bykami. Pies miał walczyć dopóki byk się nie poddał lub do swojej śmierci. Potrafi wyskoczyć na wysokość prawie 2,5 m. Jest nie ustępliwy, ma żelazną szczękę i małe zwisające u (...)

Zobacz pełny wpis »
  Rottweiler Kraj: Niemcy   Waga: 40-50kg   Wzrost: 56-68 cm   Szata: Krótka, gładka   Rottweiler to silny i odważny pies. Jest doskonały w konkursach psów obronnych. Ma małe, zwisające uszy, umaszczenie czarne podpalane.  Dawniej kupcy na jego szyi zawiązywali pasy z pieniędzmi,  żeby napotkani na szlaku rozbójnic (...)

Zobacz pełny wpis »
  Dog Argentyński Kraj: Argentyna Waga: 36-45kg Wzrost: 61-68 cm Szata: Krótka, gęsta i gładka   Dog Argentyński to pies myśliwski, który jest godnym przeciwnikiem pumy i jaguara. To duży, biały i groźny pies, który jest niezwykle lojalny w stosunku do swojego właściciela. Koch dzieci i jest ich niezmordowanym towarzyszem zabaw.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Amercian Ta świnka morska jest najbardziej populrna w Europie. Przybyła ona na nasz kontynent już w XV wieku. Ma krótkie, gładkie futro, jak również okrągły nos. Sierść jest gęsta i idealnie przylega do ciała. Potrafi sama zadbać o swoje futerko, jest niezwykłym czyściochem.   (...)

Zobacz pełny wpis »