Meduza_88

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog foreverandaday.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-07-15
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 38 dni temu

Blogi zarządzane przez Meduza_88

Najciekawsze wpisy Meduza_88

Lubię swoją pracę. Serio. Szczególnie wtedy, kiedy w napięciu czekam na zlecenie na konkretny tydzień, bo w każdym dostaje się inne i nigdy nie wiesz, na jaką tematykę trafisz. Ekscytacja jak na meczu. A potem okazuje się, że jak już dostaniesz, to... musisz pracować 😟 Ale ok, załóżmy, że się da, szczególnie pierwsze teksty. I na luz (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejny blog, którego nie prowadzę, choć bardzo bym chciała. No, cóż, trudno... Ale przecież piszę książkę o Nim (nie o blogu...), więc i tak będzie upamiętniony na zawsze. Ale dobra, bo fakt, że przypomniałam sobie o blogu, nie wziął się znikąd. Wczoraj miał urodziny. 33. Już rano wysłałam życzenia. Po południu odebrałam podziękowania. Wie (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdyby nie to, że mój tryb życia jest (co najmniej) nienormalny, to powinnam dodać 2 posty, ale musiałam odespać tamten poranek pełen emocji, jednocześnie pracując, zarywając kolejną noc i gdyby nie cudowny wynalazek zwany kalendarzem, to nie miałabym pojęcia, jaki dziś dzień tygodnia i miesiąca. Zalogowałam się przedtem i zaczęłam pisać o tym, jak bardzo (...)

Zobacz pełny wpis »
Więc to dziś... Chwila, na którą czekałam tyle lat, w którą nie wierzyłam, choć każdego dnia miałam nadzieję, że nastąpi.   Odezwał się. Pierwszy raz od ponad 3,5 roku oficjalnie się odezwał. Pierwszy raz od niemal 4 lat słyszałam Jego głos. I wiecie co? Tak bardzo się opierałam, tak długo nie chciałam podać numeru, a... to był ten m&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Owszem, nie pisałam przez długi czas. Prawie 2 miesiące. Ale to ja, a ja tak mam. Poza tym nie odezwał się. Nie przyjechał, mimo tak wielkich zapowiedzi. To znaczy nie, przepraszam, odezwał się... Ni stąd, ni z owąd, zapytał, czy dochodzą maile. Nie wiadomo jakie maile, nie odpisał, kiedy potwierdziłam, że tamten doszedł. Wiem, coś znowu działo się w Jego głow (...)

Zobacz pełny wpis »