Mediarank

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog media-rank.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-06-05
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Mediarank

 Korzystanie z portali społecznościowych staje się coraz bardziej popularne. Mowa tu o zarówno przestarzałych formach zespalania się z pewną grupą osób jak na przykład nasza-klasa jak i coraz bardziej popularnym facebook’u, który swego właściciela uczynił najmłodszym odnotowanym multimiliarderem świata. Popularnośc portali społe (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdego lata w Polsce oraz na świecie dochodzi do wielu gwałtownych i silnych wyładowań atomsferycznych. Każdej burzy towarzyszy porywisty wiatr oraz duże opady deszczu. W internecie znajdziemy wiele dokładnych stron z progrnozą pogody na żywo oraz radarami burz oraz opadów deszczeu. To własnie te strony ostrzegają nas, czyli mieszkańców danego kraju prze (...)

Zobacz pełny wpis »
Telewizja online zyskuje w ostatnim czasie bardzo na popularności. Główną jej zaletą jest dostęp na każdym urzędzeniu z dostęptem do internetu, telewizja internetowa nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń czy wtyczek, aby oglądać transmisje na żywo. Wiele stron oferuję darmowe tv, darmowe linki do streamów czy darmowe transmisje online.    (...)

Zobacz pełny wpis »