Mdlen

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog mdlenpoem.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-12-09
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 311 dni temu

Najciekawsze wpisy Mdlen

             Opowieść malowana                     słowem          Świąteczne życzenia - każde słowo to inne życzenie i co innego wyraża. Słowo wyraża mnóstwo emocji - czasem dobrych, czasem złych. Jedno jest pewne - w Boże Narodzenie wszystkie słowa są malowane (...)

Zobacz pełny wpis »
  01.11. - Pamiętam...    Czas mija, tego dnia bliskich się wspomina.  Oczy patrzące w przeszłość,  Różne momenty przypominają.  Ogień rozświetla i rozpromienia,  Wnet wszystko w nostalgię się zamienia.  Serce bije, wystukuje rytm emocji,  Emocji wewnątrz.  Spójrzmy oczami do własnych wnętrz.  Wnętrz um (...)

Zobacz pełny wpis »
W środku nocy    Idę sobie środkiem  ulicy  W oddali widzę (tylko)  cień kocicy  Spogląda w moją  stronę  Czuję, że chce mi zapewnić jakąś  ochronę. Jestem już bliżej niej.  Patrzy swoimi oczętami  jakby chciała  powiedzieć:  " DOBRE SERCE ZAWSZE MIEJ ". Patrzę w lewo, Patrzę w prawo,  Patrzę pro (...)

Zobacz pełny wpis »
W GŁOWIE SZUM    W głowie jest      szum    Za oknami ludzi tłum -    Serce już złamane       na pół    A ja uderzam pięścią       w stół.   I mówię KONIEC,    wnet na policzku          tli się    (...)

Zobacz pełny wpis »
KTOŚ    Ktoś, kogo mijasz na ulicy -  zapadnie Ci w pamięci  albo nie.  Ktoś, kto przepycha się w komunikacji miejskiej  i patrzy na Ciebie pogardliwym wzrokiem.  Ktoś, kto wzdycha, czekając w kolejce  i niecierpliwie przy tym wiercąc się.  Ktoś, kto podczas kupowania  Twojej ulubionej kawy -  uśmiechnie się do Ciebie (...)

Zobacz pełny wpis »
LAS    Pachnący zapach ściółki kołysze zmysły.  Cudowna melodia rozbrzmiewa  w domu Natury.  Gdzie pośród drzew złości  wszystkie gasły.  W oddali widać strumyk.  Środek lata.  Cisza.  Nie ma nikogo, poza jedną osobą.  Woda - oczyszczenie stanu umysłu i ciała.  Obmycie złych czynów  (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie    Tysiące złości               błyska w głowie  Niczym pioruny na niebie podczas burzy.  Burzy -  Burzy się cały  świat.  Jeden na drugiego.  Błahostka goni  błahostkę.  Te życie to jedna wielka parodia.  DŻUNGLA - ludzie są jak coś nieokiełznanego,      &n (...)

Zobacz pełny wpis »
SOCJOPATA    Socjopata to ten, kto nie boi się  trzymać w ręku mocnego bata.  Dzisiaj troskliwy i pomocny,  Jutro wrzaskliwy i wszechmocny.  Oderwani od rzeczywistości -  nie powstrzymują w sobie  ani grama złości.  Czarująca maska -  i nagle tłum cały klaska.  To nie łaska.  To oblicze inne -  skrywające (...)

Zobacz pełny wpis »
Horyzontalna przepaść    Spływ kajakiem nad przepaścią horyzontalnych chmur, zagląda w przepaść emocjonalno-uczuciową. Wodospad szumi, wiatr coraz bardziej porywczy,  Tak porywa nasze myśli, tak porywa nas. Tam, gdzieś w głąb,  w głąb niewiadomej...  Płyniemy w doświadczeniach, dźwiganych na naszych barkach.            (...)

Zobacz pełny wpis »
Zimno - ciepło    Zima otacza swym krajobrazem przestrzeń.  Mroźne powietrze wymarza złe emocje.  Brudy z naszych głów zanikają,  Najwyraźniej w świecie się ulatniają.  Turkot miejski rozbrzmiewa wkoło.  Zagłusza to, co w sercu najszczersze, pogubione, nawet zatracone.  Serce dobrocią i miłością do bliźniego  winno być w (...)

Zobacz pełny wpis »