Mcczarny

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog fotografiaportret.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-11-07
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 21 dni temu

Najciekawsze wpisy Mcczarny

  Emilka dziewczynka z jednym z najpiękniejszych uśmiechów jakie widziałam Sama się uśmiechałam przy edycji Prawda, że zaraża pozytywną energią? Modelka Emilia Fabis Tło Black Drop Factory Portret powstał podczas warsztatów, na które zapraszam. (...)

Zobacz pełny wpis »
  Za każdym razem, gdy do mnie przyjeżdża zachwycam się jej urodą  Jej oczy są niesamowite  Zresztą sami zobaczcie… Hmmm jakoś ostatnio u mnie klasycznie 😀 Piękna Martynka Martyna Kowcz (Martynka w kropeczkach, Simply and classic – Martyna Kowcz, W milczeniu… In silence…) Tło użyte na zdjęciu  (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ostatnio była u mnie modelka Vermeera, uciekła z obrazu Dziewczyna z perłą, może znacie? Uciekła by zapozować mi w innej stylizacji… Oczywiście żartuję, ale Oliwka coś ma w sobie co przypomina mi wyżej wspomniany obraz. Modelka Oliwia Mituniewicz Tło Black Drop Factory Zapraszam do zapoznania się z ofertą warsztatów  (...)

Zobacz pełny wpis »
Moja wersja Pippi Langstrumpf  W końcu dzieci wracają do szkoły  My Pippi Langstrumpf version  Finally kids go back to school  Backdrop Black Drop Factory (...)

Zobacz pełny wpis »
Wciąż w nas wpatrzone, śledzące, oceniające, kontrolujące… Still staring at us, following, judging, controlling … Backdrop Black Drop Factorymodel Łucja Stankowska https://formatkafotografia.pl/2021/09/24/oczy-eyes/ (...)

Zobacz pełny wpis »