Mcczarny

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog fotografiaportret.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-11-07
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mcczarny

  Emilka dziewczynka z jednym z najpiękniejszych uśmiechów jakie widziałam Sama się uśmiechałam przy edycji Prawda, że zaraża pozytywną energią? Modelka Emilia Fabis Tło Black Drop Factory Portret powstał podczas warsztatów, na które zapraszam. (...)

Zobacz pełny wpis »
  Za każdym razem, gdy do mnie przyjeżdża zachwycam się jej urodą  Jej oczy są niesamowite  Zresztą sami zobaczcie… Hmmm jakoś ostatnio u mnie klasycznie 😀 Piękna Martynka Martyna Kowcz (Martynka w kropeczkach, Simply and classic – Martyna Kowcz, W milczeniu… In silence…) Tło użyte na zdjęciu Black Drop Fac (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ostatnio była u mnie modelka Vermeera, uciekła z obrazu Dziewczyna z perłą, może znacie? Uciekła by zapozować mi w innej stylizacji… Oczywiście żartuję, ale Oliwka coś ma w sobie co przypomina mi wyżej wspomniany obraz. Modelka Oliwia Mituniewicz Tło Black Drop Factory Zapraszam do zapoznania się z ofertą warsztatów oraz zapraszam (...)

Zobacz pełny wpis »
Moja wersja Pippi Langstrumpf  W końcu dzieci wracają do szkoły  My Pippi Langstrumpf version  Finally kids go back to school  Backdrop Black Drop Factory (...)

Zobacz pełny wpis »
  Natalia Piękna i delikatna  https://formatkafotografia.pl/2021/10/27/natalia-9/ Uwaga Fotografowie! Serdecznie zapraszam do zakupu teł Black Drop Factory na „wietrzenie magazynu”.    Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, początkującym, hobbystą, amatorem – Twoje zarchiwizowane wspomnienia zasługują na jakość. Nadaj sw (...)

Zobacz pełny wpis »
Wciąż w nas wpatrzone, śledzące, oceniające, kontrolujące… Still staring at us, following, judging, controlling … Backdrop Black Drop Factorymodel Łucja Stankowska https://formatkafotografia.pl/2021/09/24/oczy-eyes/ (...)

Zobacz pełny wpis »
  Wszyscy już tak bardziej w świątecznym klimacie to i ja, a co tam hi hiPrzedstawiam niesamowitą Martynkę o anielskim głosiku  Model : Martyna KowczTło Oil painting series Black Drop Factory (...)

Zobacz pełny wpis »
Siłaczka   tło Black Drop Factorymodel Ala Zakrzewska (...)

Zobacz pełny wpis »