Mazepan

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog ziolkonazdrowie.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-07-05
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mazepan

Czym jest sok z łopianu? Przyznać trzeba, że nie jest to zbyt popularny produkt i wciąż niewiele się o nim mówi oraz pisze. Przede wszystkim warto wiedzieć, czym jest i jakie ma właściwości. Dzięki temu zapobiec można rozwojowi wielu chorób oraz schorzeń. Jakie właściwości ma sok z łopianu? Przede wszystkim sok ten działa silnie przeciwbakteryjnie oraz prz (...)

Zobacz pełny wpis »
  Problemy z koncentracją mogą dotknąć każdego z nas. Czy to w wyniku stresu, przepracowania i zmęczenia, czy w wyniku zbyt intensywnej pracy umysłowej, lub po prostu w wyniki starzenia się. Nie jesteśmy jednak na straconej pozycji, natura obdarzyła nas licznymi środkami, które w naturalny sposób wspomagają pracę mózgu i niejednokrotnie pot (...)

Zobacz pełny wpis »
Cukrzyca to choroba metaboliczna związana z zaburzeniem przemiany węglowodanów. Wynika to z nieprawidłowego działania insuliny. Niestety przewlekła hiperglikemia wiąże się z wieloma poważnymi konsekwencjami takimi jak niewydolność narządu oczu, nerek, serca i nerwów. Podstawą leczenia cukrzycy jest odpowiednio dobrana dieta i zwiększenie aktywności fizycznej. W (...)

Zobacz pełny wpis »
Żylaki powstają w wyniku wielu czynników, zarówno genetycznych, jak i nabytych. Na te pierwsze nikt nie ma żadnego żadnego wpływu, ale wiele rzeczy można zmienić, aby choroba objawiała się łagodnie lub nie wystąpiła wcale. Powstawania żylaków zależy przede wszystkim od trybu życia jaki prowadzimy. Często do ich powstawania przyczynia się rodzaj wykonywanej p (...)

Zobacz pełny wpis »
Większość schorzeń można łagodzić, a nawet leczyć, prowadząc odpowiedni tryb życia. Przykładem tego jest dieta na stan zapalny dróg moczowych, która pomaga zwalczyć jego objawy. Przede wszystkim należy wiedzieć, czego unikać i co wywołuje pogorszenie stanu układu moczowego.   1. Kawę i mocna herbata Nie zaleca się spożywania tych napojów w n (...)

Zobacz pełny wpis »