Maytheforcebewithme

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Hanka Solo
Główny blog maytheforcebewithme.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-08-21
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Maytheforcebewithme

Najciekawsze wpisy Maytheforcebewithme

Doszłam do wniosku, że jeszcze dwa lata temu było by mi z tym stanem źle. A dziś...? Ha, same pary, a ja się dobrze czuję sama J Widocznie to mi było pisane. Zaakceptowałam to, i nie wyobrażam sobie dzielenia życia z kimś. I nie mówię tak, bo „kwaśne winogrona”; rodzą się jednostki samotnicze, i ja jestem taką właśnie.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewne przeżycia są zbyt intymne, by dawać im wyraz na piśmie. Często pozostawia to kaca moralnego. A czasami jest tak dojrzale, szczerze i na temat... Wielka wrażliwość to zarazem wielkie wyobcowanie, wielka pustka, wielka samotność. Ja dopiero teraz powoli się budzę; dopiero teraz potrafię pewne rzeczy nazwać po imieniu. I dopiero teraz wiem, jakie są moje zarysy. (...)

Zobacz pełny wpis »
Nio właśnie, już wszyscy w domu szaleją. Bo: puszczam I Feel U od rana do nocy; bo: uczę się. Cały problem polega na tym, że przy stałym łączu nie mogę się opanować, by nie wleźć raz na godzinę gdzieś.... I tak właśnie folder Wolfsheima ma już chyba z 50 zdjątek Pejtera :) Dziś to mój ideał. A szablon będzie niebawem, chyba...   (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedyś myślałam, że bycie dorosłą to fajna zabawa... Ha, czyżby...? Wszystko się pomieszało... Bo mam taką swoją część osobowości, która chce się bawić, ale nie chce być dorosła. Więc ta część - tutaj bez oporów... Tu żyć będzie... (...)

Zobacz pełny wpis »
Wzorem moich znajomych, postanowiłam pobawić się w Internetowy pamiętnik. Tym bardziej, że moja kochana szkółka oferuje mi dostęp do Netu gratis... Będę tu wpadać. (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ma milości. Wszystko. (...)

Zobacz pełny wpis »
  (...)

Zobacz pełny wpis »