Mayoko

Profil blogerki.


mayoko

Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog maychan.blogi.pl »
Data urodzenia 2008-10-27
Wiek 16 lat
Ostatnia aktywność 319 dni temu

Najciekawsze wpisy Mayoko

Hej wszystkim!  To znowu ja. Dzisiaj chciałabym opisać wam kilka moich problemów, jakie się ostatnio pojawiły u mnie w życiu. Jednym z nich jest moja koleżanka... Mam wrażenie, że jestem dla niej tylko śmieciem. Takim nic nie wartym skrawkiem materiału po którym chętnie by się przeszła przy okazji miażdżąc każdą z moich kości. Problem tkwi w tym, że ona przyjaź (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej wszystkim! Tooo znowu ja! Mam nadzieję, że te kilka pierwszych dni wakacji mijają wam jak najlepiej! A jeśli nie, głowa do góry! Napewno wszystko się poprawi, na to przecież jeszcze 2 miesiące. Ostatnio zastanawiałam sie, co by się stalo, gdybym nigdy nie poznała tak cudownych ludzi. Mam na myśli moich znajomych, zarówno tych z internetu, jak i tych w realu. Dzię (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej wszystkim!  Już od dłuższego czasu biłam się z myślami czy założyć tego bloga, ale po namowie znajomej postanowiłam, że to będzie dobra decyzja. Robię to z kilku powodów. Po pierwsze- w realu nie ma nikogo, komu mogłabym się zwierzyć z moich codziennych doświadczeń. Niby mam mnóstwo przyjaciół, ale z racji, iż wszyscy są zajęci sobą to chyba oczywiste (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej wszystkim! To znowu ja, piszę bo nie mogę spać. Zaraz idę do nowej szkoły! Trochę się tym stresuje, bo oczywiście różne rzeczy się o liceum słyszy. Mam nadzieję, że będzie zajebiscie. Niestety, nie chce zostawić moich starych znajomych we wspomnie ach. Nie mogę uwierzyć w to, że od teraz muszę zapomnieć o korytarzach, ludziach i nauczycielach. To takie przygnębiające..( (...)

Zobacz pełny wpis »