Maxinecassanove

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ilowa
Główny blog encanto-nowa-historia.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-12-13
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Najciekawsze wpisy Maxinecassanove

   Wiktoria biegła przed siebie. Otaczał ją mrok, bardziej złowrogi i ciemny, niż zazwyczaj. Nie wiedziała, gdzie jest. Nie wiedziała, w jakim kierunku podążała. Jedyne, co było pewne dla niej, to zbliżający się do niej ogień.    Obejrzała się na chwilę. Spostrzegła, że nie jest to zwyczajny żywioł. Podobnie, jak ciemność woko (...)

Zobacz pełny wpis »
   Kolorowe lampiony rozświetlają całe miasto, świecą jaśniej niż gwiazdy na czarnym niebie. Skoczna muzyka sprawia, że wszyscy tańczą i podrygują w miejscu niemal bez przerwy. Ulice są pełne ludzi, dzieci biegają dookoła klepiąc zamknięte pąki kwiatowe i rozsypując dookoła kolorowy pyłek. Śmiech i zabawa, tym wypełnione dzisiaj jest Encanto. W (...)

Zobacz pełny wpis »
Historia mojego powiadania toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w filmie. Po odbudowaniu Casity i przywróceniu magii w rodzinie Madrigal, Encanto na powrót odzyskuje swój czar. Jedyną pozostałością po przeszłych wydarzeniach pozostaje rozłupana góra, która po "zalaniu" doliny magią nie złączyła się, pozostając jedynym punktem (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam. Zafascynowana najnowszą animacją "Nasze magiczne Encanto" postanowiłam napisać jedną z własnych historii do tej opowieści. Będzie to blog pisany luźno i nie będący niczym innym, jak własnym wyimaginowanym wyobrażeniem i odpowiedzią na pytanie "Co mogłoby dziać się dalej?". Kiedyś nałogowo pisałam blogi i różne opowiadania. Od tamtych dni minęł (...)

Zobacz pełny wpis »