Maxinecassanove

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ilowa
Główny blog encanto-nowa-historia.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-12-13
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Maxinecassanove

   "Wszyscy ludzie z zewnątrz są tacy sami" to zdanie obijało się w głowie Bruno przez cały dzień. Ledwo mógł skupić się na pomocy mieszkańcom w sprzątaniu po fieście. Impreza trwała do bladego świtu. Jeszcze przy kilku niewielkich stołach przesiadywali mocno napojeni mężczyźni i podśpiewywali coś do siebie, ciągnąc ostatnie łyki z butelek. Mieszkańcy powoli o (...)

Zobacz pełny wpis »
   Bruno siedział z głową podpartą ręką i z lekko skwaszoną miną przyglądał się rozweselonemu tłumowi na placu. Ludzie tańczyli, śmiali się, dobrze bawili. Wydawał się nieobecny.   - Czy to miejsce jest wolne? - usłyszał jakby przez przypadek. - Tak, tak. Proszę, zapraszam... – odparł beznamiętnie, lekko obracając głowę w stronę dobiegającego pytania. (...)

Zobacz pełny wpis »
   Cel: nietypowa osoba. Taka, która nie widziały i nie znają. Mirabel, Luisa i Isabela uparły się, by znaleźć tajemniczą kobietę, z którą Bruno zamienił kilka słów. Były zdziwione, że Tio w ogóle był w stanie się odezwać do jakiejkolwiek dziewczyny. Raczej był tym nieśmiałym typem, głównie z tego powodu, że większość kobiet w mieśc (...)

Zobacz pełny wpis »
   Wiktoria biegła przed siebie. Otaczał ją mrok, bardziej złowrogi i ciemny, niż zazwyczaj. Nie wiedziała, gdzie jest. Nie wiedziała, w jakim kierunku podążała. Jedyne, co było pewne dla niej, to zbliżający się do niej ogień.    Obejrzała się na chwilę. Spostrzegła, że nie jest to zwyczajny żywioł. Podobnie, jak ciemność wokoło, płomienie zdawały się (...)

Zobacz pełny wpis »
   Kolorowe lampiony rozświetlają całe miasto, świecą jaśniej niż gwiazdy na czarnym niebie. Skoczna muzyka sprawia, że wszyscy tańczą i podrygują w miejscu niemal bez przerwy. Ulice są pełne ludzi, dzieci biegają dookoła klepiąc zamknięte pąki kwiatowe i rozsypując dookoła kolorowy pyłek. Śmiech i zabawa, tym wypełnione dzisiaj jest Encanto. Wielka celebracja magii, (...)

Zobacz pełny wpis »
   Abuela spoglądała na wszystkich dookoła. Radowało ją to, że jej rodzina jest szczęśliwa. Podobnie jak całe miasto. Była dumna z nich. Ludzie, którymi się otaczała śmiali się i bawili. Jednak gdzieś w głębi czuła dziwny niepokój. Nie wiedziała, skąd się bierze i co oznacza. Pojawił się nagle, bez ostrzeżenia. Jej twarz posmutniała. Spuściła wzrok. Nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Historia mojego powiadania toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w filmie. Po odbudowaniu Casity i przywróceniu magii w rodzinie Madrigal, Encanto na powrót odzyskuje swój czar. Jedyną pozostałością po przeszłych wydarzeniach pozostaje rozłupana góra, która po "zalaniu" doliny magią nie złączyła się, pozostając jedynym punktem, w któ (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam. Zafascynowana najnowszą animacją "Nasze magiczne Encanto" postanowiłam napisać jedną z własnych historii do tej opowieści. Będzie to blog pisany luźno i nie będący niczym innym, jak własnym wyimaginowanym wyobrażeniem i odpowiedzią na pytanie "Co mogłoby dziać się dalej?". Kiedyś nałogowo pisałam blogi i różne opowiadania. Od tamtych dni minęło sporo czasu, mam nadz (...)

Zobacz pełny wpis »