Maxii

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Braniewo
Główny blog oswietlenieledowe.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-01-23
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Maxii

          Oświetlenie ledowe jest coraz bardziej popularne, zarówno w domach, jak i w firmach. Sprawdza się również jako element dekoracyjny w przypadku witryn sklepowych. Czym wyróżnia się ten typ oświetlenia i co warto o nim wiedzieć? Lampy typu LED a zużycie energii Jedną z zalet oświetlenia ledo (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy spali ci się żarówka czy też meblujesz nowe mieszkanie lub dom, stajesz na etapie wyboru nowego oświetlenia. Tradycyjna żarówka E27, świetlówka energooszczędna, czy też może żarówka E14 LED? Oświetlenie LED staje się coraz bardziej popularne i dostępne dla przeciętnego Kowalskiego. Ceny nie wydają się już tak szokujące, jak to było kilka lat tem (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybór odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego ma ogromne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa po zmroku oraz komfortu domowników czy gości odwiedzających posesję. Właśnie dlatego powstaje coraz więcej nowoczesnych rozwiązań, które mają za zadanie zapewnić nam odpowiednie oświetlenie a jednocześnie zminimalizować koszty zużywania energii elektrycznej. Wśr (...)

Zobacz pełny wpis »
Korzystanie z halogenów LED jest coraz popularniejsze. Te praktyczne i dające dużo światła lampy pobierają bowiem bardzo niewielkie ilości prądu, co przy obecnych, wysokich cenach energii elektrycznej ma dla nas kluczowe znaczenie. Co więcej, dzięki halogenom ledowym można zaprojektować bardzo ciekawe i eleganckie wnętrza. Łazienka jak ze snu Halogeny LED s (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie! Mam na imię Przemek. Jestem studentem 2 roku inżynierii. Moją pasją są nowe technologie i ich wykorzystanie w codziennym życiu. Na moim blogu będę umieszczał ciekawe porady na temat oświetlenia ledowego. Zdradzę wam dlaczego jest ono oszczędne i dlaczego warto je wybrać do swojego domu czy firmy. Już niebawem pierwsze ciekawostki, porady i ciekawe wpisy. Pozdrawiam (...)

Zobacz pełny wpis »