Matkatezczlowiek

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Głogów
Główny blog matkatezczlowiek.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-08-31
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Matkatezczlowiek

Kiedyś byłam idealną matką. Miałam magistra z wychowania, doktorat z karmienia oraz tytuła honoris causa z pielęgnacji. Wiedziałam wszystko na temat małych ludzi i mogłabym wydać w tym temacie nie jedną publikację. Co się więc takiego wydarzyło w moim życiu, że nagle przestałam być tym ideałem ? Och odpowiedź jest banalnie prosta. Nazwyczjaniej w świecie urodziłam swoje dzieck (...)

Zobacz pełny wpis »
,,Fajnie Ci , nie pracujesz, siedzisz sobie w domu, masz czas dla siebie.” Kurde to było do mnie ? No nie wierzę. W sumie ktoś kto nie zrezygnował (Czasowo !!!) z pracy zawodowej na rzecz bycia pełnoetatową tzw. Kurą domową nie wie jakie to ,, wspaniałe”. Zwłaszcza teraz gdy przedszkola i szkoła nie hula. Radość taka, że nic tylko skakać pod sufit ! Mając dwójkę (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy jesteś dorosłą, bezdzietną osobą i masz ochotę na coś pysznego to po prostu to zjadasz. Idziesz, kupujesz lub przygotowujesz samodzielnie i najzwyczajniej w świecie zjadasz. Kiedy zaś doczekasz się już potomstwa, którem urosły już zęby-sytuacja zmienia się diametralnie. Wtedy jest to misja pod kryptonimem ,, wszamać osobiście”. Tak, tak to, że masz na coś ochotę (...)

Zobacz pełny wpis »
Myślicie, że o wychowaniu dzieci i świecie wiecie już wszystko i że naprawdę nic nie jest was w stanie zaskoczyć ? To oznacza, że nigdy jeszcze nie byliście na …placu zabaw ! Co tam internet, książki, gazety, to ten mały skrawek zieleni i piachu pośrodku blokowiska jest prawdziwą skarbnicą wiedzy i wymiany doświadczeń. Jak się zaszczepisz na covid to Ci Bill Gates wszczepi c (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy wiecie drogie panie co tak naprawdę sprawie, że możecie mieć pewność, że wybranek waszego serca jest wasz i naprawdę wiąże z wami plany na przyszłość ? Nie, nie są to kwiaty, randki, czułe gesty. Ba , nawet nie jest to pierścionek zaręczynowy. Kiedy do waszego supermana dotrze wreszcie, że was kocha, dobrze czuje się w waszym towarzystwie i będziecie razem po grób na pew (...)

Zobacz pełny wpis »
Obudziłam się rano i stwierdziłam, że zacznę pisać . Lubię to robić i zawsze mam wiele do powiedzenia. Pewnie jak wielu w dzisiejszych czasach. Jestem mamą ale też kobietą. Czasem elekwentną a czasem wręcz przeciwnie. Pełną radości i smutków, zakręconą i zrównoważoną. Jednym słowem pełną przeciwienstw ale która z nas taka nie jest ? Mam nadzieję, że dzięki tej (...)

Zobacz pełny wpis »