Matkamalejschizofreniczki

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecin
Główny blog jamatkamalejschizofreniczki.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-09-27
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Matkamalejschizofreniczki

(Czytać od samego dołu postów na blogu) 20.07.2021 r. DZIECKO "NAZNACZONE" ZABURZONYMI WIĘZIAMI, CZYLI WRÓĆMY DO ŹRÓDEŁ Każdy w coś wierzy. Jeden w naukę, drugi w "boga", jeszcze kto inny w siły nadprzyrodzone. A ja wierzę mocno w to, że każdy z nas urodził się po to, by nieść ze sobą jakiś przekaz. Wierzę w to, że osoby "chore psychicznie" niosą ze sobą p (...)

Zobacz pełny wpis »
  W tym poście napiszę o efekcie końcowym, a całą resztę będę opisywać później.  Córka, tak jak już pisałam, swoje dziwne zachowania zaczęła w wieku lat 6ciu. W między czasie przeszliśmy trzech lub czterech psychiatrów. Dwa lata temu po dwóch wizytach u jednej z psychiatrów, lekarka skierowała córkę na oddział, uprzednio zapis (...)

Zobacz pełny wpis »
  18.07.2021 r.   DZIEŃ, W KTÓRYM STRACIŁAM BEZPOWROTNIE MOJĄ CÓRKĘ   Długo myślałam...najpierw nad napisaniem książki, ale bałam się reakcji rodziny, a szczególnie dzieci. Dlatego zdecydowałam się na prowadzenie bloga, którego pewnie za jakiś czas wydam w formie książki. Nie będzie to jednak książka zwyczajna. Nie tylko dlatego, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Odchodząc na chwilę od tematyki wizyt u specjalistów... Jak już pisałam - po przejściu przez córkę infekcji - mononukleozy zakaźnej, szkarlatyny i zapalenia oskrzeli, zaczęły się problemy neuropsychiatryczne. Niestety nie tylko one spędzały mi sen z powiek. To, co się działo w sferze odżywiania się do dzisiaj pozostaje ogromnym naszym problemem, z którym jes (...)

Zobacz pełny wpis »
Opiszę teraz jedną z wielu sytuacji, w których moja córka zachowała się w sposób logicznie niewytłumaczalny. Pewnego słonecznego dnia wybrałam się z dziećmi do parku. Syn był wtedy mały w spacerówce. Córka próbowała wyciągnąć go z wózka, ale zahaczyła mu się nóżka. Zaczęła więc nim szarpać zdenerwowana. Powiedziałam wtedy do (...)

Zobacz pełny wpis »
ZACZĘŁO SIĘ OD AFAZJI MOWY Kiedy 6 lat temu przeżyłam pierwszy atak choroby mojej córki, nie sądziłam, że droga do diagnozy stanie się dla mnie prawdziwą golgotą i zaprowadzi mnie prosto na salę sądową.  To był zwykły dzień jak każdy inny. Kilka dni po infekcjach: mononukleoza zakaźna, szkarlatyna i zapalenia oskrzeli, córka obudziła się inna. Pamiętam ten dz (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszy raz trafiłam z córką do psychiatry, kiedy córka miała 6 lat. Opisałam lekarzowi wszystkie objawy, o których pisałam wcześniej w moich postach. Lekarz był małomówny, ale to jeden z najlepszych psychiatrów w kraju. Powiedział mi wtedy: objawy, jakie pani opisuje są charakterystyczne dla początków schizofrenii. Niestety takiej diagnoz (...)

Zobacz pełny wpis »