Matkaciotka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog matkaciotka4.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-09-11
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 269 dni temu

Najciekawsze wpisy Matkaciotka

Dawno mnie tu nie było , ale to tylko dlatego że chorowałam tak strasznie, że siły brakło na cokolwiek innego niż leżenie w łóżku.  Dzisiaj jestem już wypoczęta więc wzięłam się za pisanie tego co przeszłam przez ostatnie dni.  Musze powiedzieć, że te święta nie były takie jak co roku, czyli miłe, pełne śmiechu, i ta awantura moich rodzic&o (...)

Zobacz pełny wpis »
■Nie wiem jak i w jaki sposób opisac moje odczucia tego co zrobilam.. Jest to mega uczucie kiedy stajesz sie dla kogoś ważny, po walce o dana osobe, czuje sie że po tym jak Wygrałam ciężka walkę o 3 wspaniałych chłopców, moge wszystko. Moge stoczyć walkę z całym światem a i tak wygram ja. No wiec mam w rodzinie zastępczej 3 mężczyzn, którzy są tak wspa (...)

Zobacz pełny wpis »
Ufff, ale mnie wzięło na pisanie.  Dzisiaj niby dzien jak co dzień , ale jednak sie mylilam..  Nadszedł ten czas kiedy najstarszego wzięło na zadawanie pytań, trudnych pytań, więc usiadlam z nim puściłam muzykę jaką lubi i tak siedzielismy i gadalismy.  On zadawał pytania, a ja odpowiadałam.  Rozmawialiśmy o tym jakie człowiek ma leki, czy ja je mam jak inni, n (...)

Zobacz pełny wpis »
       Mała Istotka i jej pytania.    Dzisiaj opisze jak daje sobie rade z pytaniami chłopaków, a pada ich od groma i niektóre są okropnie trudne, że nie wiem jak mam na nie odpowiedzieć.  No wiec najgorsze pytanie jakie usłyszałam to od 3 latka ktore brzmiało tak "Czemu mama mnie nie chce? ", Boze i jak na nie odpowiedzie (...)

Zobacz pełny wpis »