Matik

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Mateusz Pośpieszny
Lokalizacja Rybnik
Główny blog matik.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-06-29
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Matik

UWAGA, UWAGA! Jeśli chcesz szybko dostać się na "Blog Matika" wpisz adres www.blog-matika.prv.pl Jeśli chcesz prywatnie przesać wiadomość do Matika, pisz na maila matik@blog-matika.prv.pl Pozdroofka dla wszystkich "blogowców", blogujących lub jak tam inaczej to ująć. Matik (...)

Zobacz pełny wpis »
Po pierwsze... zaśą ta buda... już mam dość... wstawać o 6:30, a o 7:20 wyłazić na bus... Ludzie! Dyć jo w wakacje to o 10 (słownie: DZIESIĄTEJ) najwcześniej (!!!) wstawałem! Kurde, poje.... to jest...! Po drugie jest cz@t Blogu-Matika pod adresem... http://www.polchat.pl/chat/?room=CZ%40T%20Blog-Matika, wkrótce skrócenie adresu do... krótszej postaci i button (...)

Zobacz pełny wpis »
Po pechowych wakacjach w Mrzeżynie (pogoda do d...) i Zakopanym (pogoda, angina i nadwyrężone ścięgna w palcach) można chociaż wyszaleć się na ogródku u babci, popływać w basenie i zajadać słodkie winogrona. Tyle, że mimo pogody mam coraz gorszy nastrój, bo... ZBLIŻA SIE 1 WRZEŚNIA i zaś trza iść do budy. Jak sobie pomyslę o przynudzaniu na historii... brrrrr. (...)

Zobacz pełny wpis »
Starzy waśnie wyszli ze znajomymi, chata wolna. Jak zwykle (będąc z nimi) wrócą późno, o ile nie przeniosą się jeszcze do nas do domu, ale do 3:00 spać nie będę. :))) (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to jest blog??? Nareszcie mam okazję to sprawdzić sam. Same opowiadania, a nic o tym nie wiem, może teraz poznam ja się 'bloguje'? (...)

Zobacz pełny wpis »
Napisałem to, bo chciałem, a nic mądrzejszego nie myślałem. :) (...)

Zobacz pełny wpis »