Mateuszek23

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog dzienbeztelefonu1.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-09-23
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mateuszek23

ZALETY:       Urządzenia niewątpliwie przyczyniają się do ułatwienia nam życia, umilenia czasu czy chociażby okazania innym pomocy w takich wypadkach jak zadzwonienie na numer alarmowy. Możemy kontaktować sie z innymi zdalnie przez co w takich sytuacjach jak obecne zmniejszamy liczbę zakażeń.              (...)

Zobacz pełny wpis »
ZALETY:    Masz więcej znajomych       Poznajemy bardzo dużo ludzi, z którymi rozmawiamy, wymieniamy się poglądami za pomocą portali internetowych.       WADY:   Choroby     Długie godziny przed komputerem mogą skutkować wadami postawy, np. skrzywieniami kręgosłupa, bólami kręgosłupa,  Pojawi (...)

Zobacz pełny wpis »
ZALETY:   ROBIENIE ZAKUPÓW ONLINE     Siedząc wygodnie na kanapie, można przeglądać, kupować róznego rodzaju produkty, ubrania, buty, dodatki, akcesoria, elementy wyposażenia mieszkania, czy zabawki nie wychodząc z domu.         WADY:   RYZYKO WŁAMANIA DO KOMPUTERA   Zakupy w internecie, gazety, filmy, gry (...)

Zobacz pełny wpis »
ZALETY:    ŹRUDŁO WIEDZY I INFORMACJI     Dzięki zasobom Internetu, możliwy jest dostęp do dóbr kultury i nauki na całym świecie. W sieci można znaleźć kopie wielu prac naukowych, książek, nagrań muzycznych czy filmów.         WADY:    NIE WIESZ DO KOŃCA Z KIM CZATUJESZ   Bardzo często dzieci i mło (...)

Zobacz pełny wpis »
ZALETY:   MOŻLIWOŚĆ PRACY I NAUKI ZDALNEJ      Do najważniejszych zalet nauki i pracy zdalnej można zaliczyć ogromną oszczędność czasu. W czasach epidemii praca i nauka zdalna jest bardzo potrzebna i bezpieczna.           WADY:     UTRATA KONTAKTU ZE ŚWIATEM REALNYM- UZALEŻNIENIE   W wyniku tego uzal (...)

Zobacz pełny wpis »
ZALETY:    NAGRYWANIE ORAZ ROBIENIE ZDJĘĆ     Już teraz jak nagramy i zrobimy mnóstwo zdjęć, filmów  możemy je do woli obrabiać i zapisywać na dyskach, wtedy to pozostaną z nami na bardzo długo.       WADY:      MNIEJ CZASU DLA PRZYJACIÓŁ I RODZINY     Internet, telefon zabierają (...)

Zobacz pełny wpis »