Mateoo

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Aleksandrów Kujawski
Główny blog gwiazdykinaakcji.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-10-25
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mateoo

Jean-Claude Van Damme nie traci czasu podczas kwarantanny i robi wszystko żeby utrzymać świetną formę!          Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku aktor podzielił się z fanami transmijami na żywo ze swojej sesji treningowej ! Widać że legenda kina akcji ostro trenuje do swoich kolejnych filmów, żeby na ekranie prezentować się wybornie&n (...)

Zobacz pełny wpis »
  Arnold Schwarzenegger to nie tylko legenda kina akcji i świetny aktor. Jest też człowiekiem o wielkim sercu.        W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem były gubernator Kalifornii przekazał bowiem 1.000.000 dolarów dla fundacji Frontline Responders Fund na rzecz walki z coraz to bardziej narastającą epidemią.    &n (...)

Zobacz pełny wpis »
  Dwayne Johnson zapewnia że druga część filmu doczeka się realizacji! Dodatkowo aktor zdradził w sesji Q&A, że już trwają obecnie wstępne prace nad filmem:   "Pracujemy teraz nad kolejnym filmem Hobbs & Shaw i jestem z tego powodu bardzo podekscytowany. Musimy tylko teraz wymyślić kreatywny kierunek, w którym chcemy zmierzać."   Pierwsza c (...)

Zobacz pełny wpis »
"Extraction" to najnowszy film akcji od Netflixa. W roli głównej występuje Chris Hemsworth.                  "Tyler Rake; Ocalenie", bo tak brzmi polski tytuł produkcji już od dziś można zobaczyć na platformie Netflix!   "Tyler Rake to nieustraszony najemnik. Rozpoczyna najbardziej śmiercionośną misję w swoim życi (...)

Zobacz pełny wpis »
I tak oto gdy "Rambo: Ostatnia Krew" był nominowany w aż 8 kategoriach, zdobył na szczęście "tylko" 3 antyoscary. Rambo wygrał w kategorii aktorka drugoplanowa - Fenessa Pineda - Najgorszy prequel, sequel, remake lub plagiat, a także w nowej kategorii: Lekkomyślny brak szacunku dla ludzkiego życia lub własności publicznej.  Według mnie ta ostatnia jest zupełnie głupia i nie (...)

Zobacz pełny wpis »