Maszonek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sokółka
Główny blog maszonek.blogi.pl »
Data urodzenia 1967-06-12
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 317 dni temu

Najciekawsze wpisy Maszonek

Napisałem ze znakiem zapytania. Nie bez powodu. Miałem jakieś 4-5 lat, bardzo mało pamiętam, prawdę mówiac przez niemal całe życie to było w uśpieniu, nie myślałem o tym, nie zastanawiałem się, dopiero odżyło ostatnio. Nie pamiętam wiele, tylko strzępy, ale utkwiło w pamięci raz, może dwa razy, kiedy starsza o 11 lat siostra układała mnie do snu i bard (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaczałem się rozkręcać. Coraz bardziej czerpałem radość z onanizowania sie, robiłem to dość często ale mało tego, zaczałem to robić też tak, aby widziały to któreś z koleżanek, tak niby ich nie widzę, ale robiłem to na ich oczach, podniecało mnie to jeszcze bardziej. Doszło do tego, a raczej zauważyłem,że kiedy pokłóciłem się z sasiadka, wt (...)

Zobacz pełny wpis »
Postanowiłem spisać to, co działo się w moim życiu, a zaczęło się kiedy miałem około 4-5 lat. Prawdopodobnie od molestowania mnie. Dziś mało pamiętam, ale to spowodowało,ze erotyka przeszła przez całe moje życie i przerodziła się w najgorsze prewersje. Teraz mam 50 lat, nawróciłem się i od roku prowadzę walkę z uzależnieniami. Walka idzie ciężko, al (...)

Zobacz pełny wpis »