Masterofscience

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Mysłowice
Główny blog infoscience.blogi.pl »
Data urodzenia 2017-08-25
Wiek 5 lat
Ostatnia aktywność 71 dni temu

Najciekawsze wpisy Masterofscience

  Kto nie czytał: "Wechikuł czasu" – Henrego George'a Wellsa – w której główny bogater podróżuje do przyszłości! Każdy marzyciel i fantasta marzy o tym i startuje ku fizyce jako swojej dziedzinie nauki! Książka powstała oparta o teorie Alberta Einsteina i Kurta Godel!      Według Kurta Godla, przyjaciela i matematyk (...)

Zobacz pełny wpis »
            Zanieczyszczenia to zmora wielkich i małych miast! Ludzie muszą pracować i zarabiać na rodzinę to zrozumiałe! Lecz myślą w płytkich kategoriach! Dopuszczając raz truciciela - generuje się problem ogólnospołeczny! Zauważ każda fabryka dziś ma filtry CO2! Kiedy zapcha się filtr z powodu oszczędno (...)

Zobacz pełny wpis »
  Czy Einstein był geniuszem i biegłym matematykiem, czy tylko marzycielem, gnanym sławą i matactwem uczciwych życzliwych geniuszy?          Pracował w biurze patentowym w czasach wojennych! Wielu odkrywców i ich rodzin ginęło w tym czasie! Więc miał możliwość przywłaszczania wielu odkryć - jako swoich! Wie (...)

Zobacz pełny wpis »
  Naukowcy ganiają za kolejnym świętym gralem! Tylko po co skoro już wiemy gdzie jest?          Materiały nadprzewodzące to przyszłość która stwarza ogrom korzyści postępowych dla naszej cywilizacji! Wyobraż sobie procesor na bazie nadprzewodnika, prędkość była by olbrzymia, energia niezbędna do zasilenia bardzo (...)

Zobacz pełny wpis »
         Radiacja jest wokół nas, częściowo ona postarza nas, sprawia, że zachodzi krystalizacja na zasadzie jonowej i rozpad wielu cząsteczek mniej stabilnych! Jest obecna na dużych głębokościach i przyczynia się do podgrzewania wód termalnych i wielu innych skutków. Radiacja przybywa z kosmosu od naszej n (...)

Zobacz pełny wpis »
      Żyjemy wczasach kiedy człowiek dorabia się kosztem innego człowieka! Niestety ale top prawda! Patentujac w swoim kraju za dużą dla nas kwotę, niestety wiele tracimy! Zauważ przedsiębiorcy rządzą prawem, przepisami poprzez łapówki i naginanie praw. W prawie patentowym również się to dzieje! Być naukowcem i stracić (...)

Zobacz pełny wpis »