Masnyblog44

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnobrzeg
Główny blog masnyblog44.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-11-22
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Masnyblog44

Przydatne zwroty    Oto przykłady: Hello/Hi ... – Cześć/Witajcie ...I am writing this one because ... – Piszę ten wpis, ponieważ ...I don't know about you, but I ... – Nie wiem jak Wy, ale ja ...I know/realise that ... – Wiem/Zdaje sobię sprawę, że ...There is something that I want to mention. – Jest coś, (...)

Zobacz pełny wpis »
  Z okazji świąt podzielę się z wami historią.Poszedłem do sklepu zrobić resztę zakupów na święta. Pod sklepem zauważyłem stojącego mężczyznę, około 50 lat, ubranego nawet schludnie, niestety zapach świadczył o tym, że to prawdopodobnie bezdomny. Ludzie omijali go z obrzydzeniem, a gdy wychodziłem ze sklepu, pojawiła się straż miejska któ (...)

Zobacz pełny wpis »
,,Dom i pory roku'' Przyszła wiosna, do domku kwiaty przyniosła. Radośnie nam śpiewała, i naśona rozsiewałą. W kródce lato nastało, domeczek nam rozgrzało. Słońce nam świeciło, i nas szybko opusiciło. Na jesień dom w złoty się zmienił, i od blasku, aż się mienił. Liście piękne kolory miały, i do domku powpadały. Zima mróz nam przyniosła, i d (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »
Witam! Chciałem pozdrowić wszystkich czytelników blogaJD (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »